Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Kątomierze / Kątowniki / Przymiary

Produkty 1-18 z 250

Strona
  1. STANLEY KĄTOWNIK STALOWY 610 x 406mm 1-45-530
    Cena promocyjna Cena: 33,42 zł Regular Price 34,72 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 33.42 zł

Produkty 1-18 z 250

Strona

W pracach budowlanych i stolarskich, w firmie, czy własnym domu koniecznością jest używanie odpowiednich i dokładnych narzędzi mierniczych. Tego typu prace wiążą się z niezwykle precyzyjnymi pomiarami, dlatego narzędzia miernicze muszą wykazywać się jak najlepszymi właściwościami technicznymi, a także bezwzględnym trzymaniem swych parametrów. Prócz przyrządów ważna jest również dostępność elementów montażowych wymaganych w budownictwie i stolarstwie, jak kątownik nierównoramienny czy inny kątownik.

 

Oferta budowlana

Każdy klient ma u nas możliwość zaopatrzenia się we wszystkie niezbędne przybory miernicze, aby mógł wykonać każde zadanie budowlane. Podczas budowania ścian niezwykle konieczne staje się wykonywanie dokładnych pomiarów, co zapewni kątownik budowlany. Jest on poręczny i lekki, przez co manipulowanie nim jest łatwe. Kątownik aluminiowy nie odkształca się, nie brudzi dłoni, a zanieczyszczony jest łatwy do oczyszczenia. Do wykonania poważnych robót oferujemy precyzyjny kątownik stalowy czy inny kątownik metalowy.

 

Oferta precyzyjnych przyborów stolarskich

Oferujemy kompletne wyposażenie w przyrządy miernicze stolarskie, dzięki którym staje się możliwe wykonanie każdego zadania. W ofercie znajdą Państwo prócz przyborów takich jak kątomierz stolarski, przymiary i cyrkle, także elementy montażowe. Są nimi na przykład kątowniki ciesielskie czy też inne kątowniki montażowe o wymiarach dostosowanych do konkretnych prac. Warto zagłębić się w naszą ofertę, gdzie znajdą Państwo przyrządy pomiarowe oraz elementy budowlane, które będzie można zastosować we własnym zakresie.

 

Bogaty wybór

U nas znajdziesz wszystkie przymiary i przyrządy, które pozwolą na dokonanie dokładnych pomiarów budowlanych i stolarskich. Są to przyrządy wysokiej jakości, niewrażliwe na wiele czynników chemicznych znajdujących się na budowie oraz niezwykle trwałe. Oferujemy tylko markowe przyrządy, które zostały dokładnie sprawdzone, co gwarantuje ich jakość i wysoką dokładność wykonywanych pomiarów.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą narzędzi ręcznych. W naszym asortymencie posiadamy m.in. szczypce i kombinerkiskrzynki uciskoweskrzynki narzędziowepiły i brzeszczoty i wiele więcej.