Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Obcinaki / przecinaki / noże do kabli

Produkty 18

  1. WEICON NOŻYCZKI DLA ELEKTRYKA NR 35 52000035
    Cena promocyjna Cena: 106,89 zł Regular Price 134,07 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 102.03 zł

Produkty 18

Walizka z narzędziami elektryka nie będzie w pełni funkcjonalna, jeśli nie znajdą się niej obcinaki do kabli. Wybór tych narzędzi jest bardzo szeroki – od prostych manualnych przecinaków po zaawansowane elektryczne obcinaki do przewodów, które w bardzo krótkim czasie są w stanie przecinać z dużą precyzją grube kable. Tak szeroki zakres narzędzi dostępny jest oczywiście w ofercie sklepu Emast.pl, w którym każdy elektryk w pełni wyposaży swoją walizkę z narzędziami i przygotuje się do pracy.


Obcinarki do kabli – w ofercie Emast znajdziesz taką, jakiej potrzebujesz

Nasza oferta obcinaków do kabli została stworzona w taki sposób, aby sprostać zarówno tym podstawowym, jak i najbardziej wymagającym oczekiwaniom elektryków. Dlatego w sklepie emast.pl znajdziesz nie tylko najprostsze, manualne nożyczki dla elektryka czy obcinaki do kabli, ale także zaawansowane urządzenia elektryczne, które okażą się niezbędne przy trudniejszych zadaniach, jakie przyjdzie Ci wykonać na skomplikowanych instalacjach elektrycznych.

  • Ręczny przecinak do kabli – w naszej ofercie znajdziesz manualny obcinak do kabli w różnych rozmiarach. Mniejsze szczypce przeznaczone są do cienkich kabli, natomiast nie brakuje również przecinaków o większej długości i wielkości szczypiec, którymi przecinać można kable o znacznie większej średnicy. W wybranych modelach nożyc dla elektryków zastosowano zapadki, które ułatwiają przecinanie kabli miedzianych i aluminiowych.

  • Noże monterskie dla elektryków – w walizce z narzędziami powinien znaleźć się również izolowany nóż monterski dla elektryka. Dostępne u nas modele charakteryzują się wysoce ergonomicznymi uchwytami, których zaizolowanie chroni przed napięciem do 1000V, dzięki czemu można bezpiecznie pracować na instalacjach niskonapięciowych.


Elektryczne obcinaki do kabli

Proste i manualne przecinaki do przewodów to jednak nie wszystko, co oferujemy profesjonalnym elektrykom. W naszej ofercie dostępne są elektryczne obcinaki do kabli, którymi można przecinać kable o średnicy sięgającej nawet 45mm. Dzięki sile nacisku, sięgającej nawet 60 kN, kable o takiej średnicy można przecinać w bardzo krótkim czasie, sięgającym nawet 3 sekundy.

Ponadto warto dodać, że ich obsługa jest bardzo prosta, gdyż szczęki zaciskają się automatycznie, dzięki czemu monter instalacji nie musi wkładać dużego wysiłku w pracę – zawdzięczamy to zastosowaniu hydraulicznej pompy i bezszczotkowego silnika. Praca z elektrycznymi obcinakami do kabli jest bezpieczna dzięki zastosowaniu inteligentnych systemów zabezpieczeń.