Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

ADLER

Produkty 1-18 z 101

Strona

Produkty 1-18 z 101

Strona

Adler jest producentem narzędzi, elektronarzędzi i urządzeń, które w dużym stopniu ułatwiają i usprawniają pracę na budowie, przy remontach, w przemyśle oraz we wszelkiego rodzaju warsztatach, zarówno profesjonalnych, jak i hobbystycznych. Portfolio producenta obejmuje bardzo szeroki zakres zróżnicowanych narzędzi, dzięki którym w pełni wyposażyć można warsztaty o różnej specyfice. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Emast i wyboru solidnych i wydajnych narzędzi Adler.

Adler – narzędzia pneumatyczne i elektryczne

W portfolio marki Adler dostępne są zarówno pneumatyczne, jak i elektryczne narzędzia. Łatwo wywnioskować zatem, że producent dostarcza na rynek sprzęt odpowiedni do użytku profesjonalnego oraz pozwalający efektywnie pracować w warunkach domowych.

Narzędzia pneumatyczne Adler

Narzędzia pneumatyczne, pomimo konieczności zainwestowania w kompresor, są bardziej opłacalną inwestycją w przypadku profesjonalnego użytkowania – wykazują bowiem większą wydajność, a ponadto są bardziej wytrzymałe. Lekkie i poręczne korpusy, które pozbawione są silników elektrycznych, podnoszą też komfort pracy z użyciem narzędzi pneumatycznych.

Nasza oferta jest bogata w liczne profesjonalne urządzenia marki Adler – narzędzia pneumatyczne tego producenta, jakie znajdziesz w sklepie Emast.pl, to m.in.:

  • zszywacze i gwoździarki;
  • nożyce do blach;
  • szlifierki – taśmowe, proste, oscylacyjne, kątowe, mimośrodowe;
  • pistolety – lakiernicze, do przedmuchiwania, pompowania, konserwacji, ropowania, piaskowania;
  • tynkownice,
  • klucze kątowe,
  • ściernice;
  • klucze udarowe;
  • młotki igłowe;
  • wiertarki.

W sklepie Emast.pl dostępna jest także sprężarka Adler, dzięki której zasilisz pneumatyczne narzędzia. Wysoka wydajność kompresorów tego producenta pozwala swobodnie wykorzystać je w profesjonalnych warsztatach i zakładach przemysłowych.

Adler – narzędzia elektryczne

W portfolio producenta dostępne są tez narzędzia zasilane akumulatorami. Elektryczne narzędzia są optymalnym wyborem w przypadku użytku domowego, ale sprawdzają się też w profesjonalnych warsztatach przy mniej intensywnym użytkowaniu.

Wśród narzędzi akumulatorowych Adler w naszej ofercie dostępne są wiertarki udarowe, klucze udarowe, szlifierki i wkrętarki.

Pozostałe produkty marki Adler w ofercie Emast.pl

Oprócz narzędzi pneumatycznych i akumulatorowych w naszej ofercie dostępne są też liczne akcesoria i osprzęt marki Adler. Wśród nich m.in. przyłbice spawalnicze i inne środki ochrony osobistej, nasadki na klucze udarowe, wężyki, przewody. Producent posiada w swoim portfolio także narzędzia ręczne i elektroniczne przyrządy pomiarowe.