Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

WORKSITE

Produkty 1-18 z 36

Strona
 1. WORKSITE MŁOTOWIERTARKA 800W ERH107
  WORKSITE MŁOTOWIERTARKA 800W ERH107
  Cena: 315,90 zł
 2. WORKSITE PILARKA TARCZOWA 1400W 185mm CSW173
  WORKSITE PILARKA TARCZOWA 1400W 185mm CSW173
  Cena: 255,15 zł
 3. WORKSITE STRUG 750W EPW160
  WORKSITE STRUG 750W EPW160
  Cena promocyjna Cena: 201,60 zł Regular Price 202,50 zł
 4. WORKSITE PIŁA SZABLASTA 900W ERS158 ERS158
  WORKSITE PIŁA SZABLASTA 900W ERS158 ERS158
  Cena: 206,55 zł
 5. FSD146.JPG-46029
  WORKSITE SZLIFIERKA OSCYLACYJNA 200W 92 x 187mm FSD146
  Cena promocyjna Cena: 128,54 zł Regular Price 139,48 zł
 6. EID404_1.JPG-79242
  WORKSITE WIERTARKA UDAROWA 900W EID404
  Cena: 202,50 zł

Produkty 1-18 z 36

Strona

Worksite jest amerykańską firmą, produkującą elektronarzędzia. Produkty tej marki charakteryzują się bardzo korzystnym dla klienta stosunkiem ceny do jakości. Dzięki temu możesz zaopatrzyć swój warsztat w wydajne elektronarzędzia Worksite, nie wydając na nie zbyt dużej kwoty. Szeroki wybór narzędzi Worksite do różnych zastosowań znajdziesz w ofercie sklepu z elektronarzędziami Emast.pl.

Worksite – narzędzia dla każdego

Jeśli chcesz wyposażyć się we wszystkie niezbędne w domowych, ogrodowych lub garażowych pracach elektronarzędzia, skorzystaj z oferty firmy Worksite. Dzięki jej produktom wyposażysz się w narzędzia, które zapewnią Ci wydajną, ergonomiczną i bezpieczną pracę. Bardzo dobra relacja ceny do jakości to z kolei okazja do tego, aby nie wydawać na narzędzia zawrotnej kwoty. Oferta marki Worksite pozwoli Ci zatem cieszyć się efektywnością i szybszym tempem pracy przy czynnościach, które za pomocą ręcznych narzędzi wykonywałbyś znacznie dłużej i mniej efektywnie.

Jakie narzędzia Worksite znajdziesz w sklepie Emast.pl?

Portfolio marki Worksite obfituje w elektronarzędzia, które możesz wykorzystać do bardzo szerokiego zakresu prac. Dotyczy to zarówno prac remontowo-budowlanych, jak również obróbki różnych materiałów, z drewnem na czele.

Wiertarki Worksite

Wiertaka to elektronarzędzie nieodzowne ni tylko w profesjonalnych warsztatach, ale także w każdym dom. Wykorzystasz ją do szerokiego zakresu prac, m.in. przy generalnych remontach, jak również mniej wymagających prac montażowych czy aranżowaniu mieszkania. W ofercie marki Worksite dostępne są wydajne wiertarki udarowe, pozwalające na wiercenie otworów w betonowych ścianach. Młotowiertarki i młoty wiercąco-kujące to z kolei narzędzia niezbędne m.in. przy kuciu płytek ceramicznych czy tynków. Portfolio Worksite obejmuje też wiertarko-wkrętarki, czyli lekkie narzędzia, wykorzystywane m.in. przy skręcaniu mebli.

Marka Worksite produkuje i dostarcza nam także wiertarki stołowe, czyli profesjonalne narzędzia do wykorzystania między innymi w warsztatach stolarskich lub przy obróbce elementów wykonanych z innych materiałów.

Szlifierki Worksite

Portfolio amerykańskiej marki Worksite bogate jest w różnego rodzaju szlifierki. Obróbka drewna, metalu lub innych materiałów wymaga odpowiedniego wykończenia i wygładzenia powierzchni. W tym celu wykorzystuje się różne szlifierki. W ofercie Worksite dostępne są między innymi szlifierki:

 • stołowe,

 • kątowe,

 • mimośrodowe,

 • oscylacyjne,

 • taśmowe,

Narzędzia do przecinania

Przy obróbce drewna niezbędne są narzędzia, za pomocą których można przyciąć materiał do pożądanej długości lub do nadać im właściwy kształt. W ofercie Worksite dostępne są różnego rodzaju narzędzia do cięcia drewna, m.in. piły szablaste, wyrzynarki, pilarki stołowe, piły ukośnice czy pilarki taśmowe.

Inne narzędzia w ofercie marki Worksite

Dzięki narzędziom Worksite możesz wykonać także wiele innych prac. Przy obróbce drewna lub innych materiałów wykorzystasz pochodzące od tego producenta strugi i frezarki (narzędzia przeznaczone do obróbki skrawaniem). W ogrodzie pracę przy usuwaniu liści z podjazdu lub trawniki ułatwią Ci natomiast dmuchawy Worksite.