Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Regały magazynowe i warsztatowe

Produkty 1-18 z 21

Strona
 1. KETER REGAŁ NA KÓŁKACH 3x20L 214754
  KETER REGAŁ NA KÓŁKACH 3x20L 214754
  Cena: 136,32 zł
 2. KETER REGAŁ NA KÓŁKACH 4x20L 214756
  KETER REGAŁ NA KÓŁKACH 4x20L 214756
  Cena: 169,37 zł
 3. KETER REGAŁ 3 SZUFLAD TOOL CHEST SET 237791
  KETER REGAŁ 3 SZUFLAD TOOL CHEST SET 237791
  Cena: 252,85 zł
 4. KETER REGAŁ 5 SZUFLAD TOOL CHEST SET 237007
  KETER REGAŁ 5 SZUFLAD TOOL CHEST SET 237007
  Cena: 449,78 zł
 5. AWTOOLS REGAŁ WYSTAWOWY 200x90x50cm AW-REGAŁ
  AWTOOLS REGAŁ WYSTAWOWY 200x90x50cm AW-REGAŁ
  Cena: 1 850,00 zł

Produkty 1-18 z 21

Strona

Organizacja pracy i przechowywanie narzędzi, komponentów, półproduktów i produktów finalnych to klucz do zachowania pełnej efektywności pracy, a także jej bezpieczeństwa. Oferta sklepu z narzędziami Emast.pl obfituje zatem nie tylko w narzędzia, ale także w regały magazynowe i regały z szufladami, które są konieczne do prawidłowego przechowywania wszystkich narzędzi i innych elementów, niezbędnych do w pełni efektywnej pracy w warsztacie rzemieślniczym czy większym zakładzie przemysłowym. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz te elementy, które okażą się najbardziej pomocne w Twoim miejscu pracy.

Regał z szufladami – pomoc przy przechowywaniu narzędzi

W naszej ofercie dostępne są między innymi regały z szufladami, które są bazą przechowywania narzędzi i osprzętu w każdym, zarówno mniejszym, jak i większym warsztacie. Każdy z modeli cechuje się solidnym wykonaniem, które gwarantuje wytrzymałość regału przez długi czas użytkowania w trudnych warunkach pracy. Ergonomiczne szuflady występują w różnych wysokościach, przystosowanych do przechowywania drobniejszych narzędzi, osprzętu lub dużych elektronarzędzi.
W naszej ofercie dostępne są warianty regałów z trzema, pięcioma lub sześcioma szufladami. Każdy zestaw wyposażony jest w wyjmowane pojemniki, które służą do przechowywania najdrobniejszych elementów, takich jak np. śruby, nakrętki, gwoździe i inny osprzęt, niezbędny w pracy w warsztacie. Regały z pięcioma i sześcioma szufladami wyposażone są w kółka z hamulcami, które ułatwiają ich transportowanie, jednocześnie gwarantując stabilność.

Regał magazynowy – niezbędny nie tylko w dużych zakładach

Oferujemy także regały magazynowe, które wykonane są  z ocynkowanej stali, gwarantującej odpowiednią ochronę przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi. W zależności od modelu regały skręcane są za pomocą śrub lub montowane za pomocą mechanizmów zatrzaskowych. Dzięki wzmocnieniom każda półka cechuje się nośnością sięgająca nawet 200 kilogramów. Każdy z regałów dostępnych w naszej ofercie charakteryzuje się wysoką stabilnością.

Półki magnetyczne – idealne do przechowywania drobnych elementów

W naszej ofercie znajdziesz także zestawy półek magnetycznych, które świetnie sprawdzą na tablicy warsztatowej. Możesz przechowywać w nich najdrobniejsze elementy montażowe, takie jak śruby czy nakrętki.

Regał wystawowy – do prezentacji narzędzi

W naszej ofercie dostępny jest także regał wystawowy AWTools, który znakomicie sprawdza się podczas eksponowania różnego rodzaju produktów. Posiadamy także regały ogrodowe, odpowiednie do ekspozycji szpadli i innych narzędzi do pracy w ogrodzie.