Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

PRO

Produkty 1-18 z 83

Strona

Produkty 1-18 z 83

Strona

PRO to lider w branży narzędzi i urządzeń pomiarowych. Spółka powstała ponad 30 lat temu. W Polsce jest jedną z największych i najbardziej uznanych marek na rynku produktów do pomiaru, które dedykowane są branży budownictwa.

Przedsiębiorstwo produkcyjne PRO

Firma została założona w 1991 roku. Wtedy to koncentrowała się na produkcji łat i poziomic. W 2010 roku został jej przyznany „Diament” magazynu Forbes, który trafia każdego roku do polskich firm uznawanych za najprężniej się rozwijające. W 2021 roku spółka obchodziła swój jubileusz. Do dziś produkowane są narzędzia, które doceniają profesjonaliści działający w branży budownictwa, choć nie tylko.

Oferta marki PRO

W szerokiej ofercie tej marki można znaleźć produkty z następujących kategorii:

  • poziomice, w tym aż 8 różnych serii,
  • łaty murarskie, łaty tynkarskie i łaty posadzkarskie,
  • urządzenia pomiarowe, w tym kątowniki, koła pomiarowe, mikrometry, poziomice specjalistyczne i suwmiarki,
  • kątownice: bez wskaźników lub ze wskaźnikami, ze wzmocnieniem,
  • urządzenia optyczne i laserowe, w tym lasery rotacyjne i liniowe, dalmierze, detektory wiązki, niwelatory optyczne, statywy i tyczki oraz akcesoria,
  • systemy poziomujące: dwie serie urządzeń,
  • miary składane i zwijane oraz taśmy stalowe i z włókna szklanego.

PRO narzędzia, w tym przyrządy pomiarowe, tworzone są zgodnie z metodą Design Thinking. Jest to metoda mająca na celu w pierwszej kolejności zrozumienie, z jakimi problemami mierzą się użytkownicy, a następnie na tej podstawie ocenę ich najważniejszych potrzeb. Dzięki właśnie temu podejściu firma tworzy asortyment, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających.

Produkty są przy tym wszechstronne, niezawodne, trwałe, bazujące na komponentach wysokiej jakości, a do tego wygodne w użytkowaniu.

Firma doczekała się wielu nagród, w tym za estetykę oferowanych narzędzi i urządzeń, którą doceniają wszyscy odbiorcy, co dowodzi uwagi skierowanej nie tylko na funkcjonalność, technologie, nowoczesność i możliwości zastosowania.