Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Palniki gazowe

Produkty 1-18 z 71

Strona

Produkty 1-18 z 71

Strona

Prowadzisz prace związane z lutowaniem, rozmrażaniem czy opalaniem? Potrzeby Ci niezawodny palnik gazowy, który jest wydajny i łatwy w obsłudze. Jedną ręką możesz go uruchomić, a pojawiająca się iskra wystarczy do odpalenia grilla, kominka, palnika kuchennego. Oprócz zastosowania gastronomicznego, palniki gazowe sprawdzają się w lutowaniu i spawaniu rur, a także usuwaniu starej farby.

W naszej ofercie znajdziesz palnik gazowy ręczny – lekki, kompaktowy, intuicyjny w obsłudze oraz bezpieczny. Polecamy zarówno proste narzędzia, jak i bardziej zaawansowane, w tym palniki propanowo-tlenowe do cięcia. Wszystkie są produktami markowymi, oryginalnie zapakowanymi, więc masz absolutną pewność, co do tego, jaką jakość oferują użytkownikom.

Palnik na gaz – różne warianty

Potrzebny Ci uniwersalny palnik gazowy? W naszej ofercie znajdziesz urządzenie do sterowania ręcznego. Jego ono lekkie i bezpieczne w użytkowaniu. Od Ciebie zależy, jaki wariant produktu wybierzesz. Podstawowy podział obejmuje:

  • palniki gazowe na naboje,
  • palniki gazowe do pracy z butlą przemysłową.

Urządzenia wyposażone w pokrętła są łatwe w obsłudze. Na obudowie mają pokrętło, za pomocą którego regulujesz przepływ gazu. Kontrolując płomień, dopasowujesz go do rodzaju prowadzonej pracy i w ekonomiczny sposób korzystasz z palnika.

Palnik gazowy ręczny to doskonały wybór, jeśli zależy Ci na swobodzie w pracy. Możesz korzystać z niego pod każdym kątem – gwarantowany obrót o 360 stopni, praca w pozycji odwróconej czy w pionie – to wszystko zapewnia łatwe, wygodne dojście nawet do trudno dostępnych miejsc.

Palniki gazowe do lutowania i gotowania – oferta Emast

W naszej ofercie znajdziesz rozmaite palniki gazowe – do lutowania, obróbki cieplnej, odkręcania śrub, lekkiego spawania czy zdzierania warstwy farby. Wszystkie urządzenia pochodzą od znanych producentów takich jak Awtools, Bradas, Idealgas, Jobi, Vorel, Topex czy Yato.

Wśród nich na pewno jest palnik lutowniczy, którego szukasz. Większość  z nich kosztuje mniej niż 200 złotych, dlatego robiąc zakupy u nas zaoszczędzisz pieniądze i czas. Składanie zamówień online jest wygodne, a palnik gazowy do lutowania dostarczany szybko oraz bezpiecznie. Już niedługo dołączy do Twojego wyposażenia warsztatowego oraz skrzynki z narzędziami. Bezpieczny i łatwy w użyciu palnik gazowy ręczny jest przeznaczony zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów – do majsterkowania, drobnych domowych napraw, gotowania nowoczesnymi technikami oraz rozpalania ogrodowego kominka.