Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

KWAZAR

Produkty 1-18 z 76

Strona
 1. ŁOPATA DO ŚNIEGU KWAZAR SZEROKA WGS0908
  Cena promocyjna Cena: 66,98 zł Regular Price 72,19 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 63.93 zł

Produkty 1-18 z 76

Strona

Kwazar Corporation Sp. z o.o. to firma będąca jednym z czołowych liderów branży ogrodniczej w Polsce. Polskie przedsiębiorstwo, które może się pochwalić ponad 28-letnim doświadczeniem produkcyjnym. W naszej ofercie zagościły wysokiej jakości produkty tej marki, które trafiają do odbiorców poszukujących wydajności, trwałości oraz funkcjonalności.

Na rynku od 1989 roku

Kwazar to marka, która na rynku pojawiła się po raz pierwszy w 1989 roku. Wtedy to powstał pierwszy model opryskiwacza, który stał się podstawą do stworzenia dziś najlepiej sprzedającego się produktu w Polsce.

Produkty marki Kwazar trafiają do około 100 krajów na całym świecie, w tym między innymi do: Anglii, Austrii, Czech, Danii, Hiszpanii, Kanady, Kolumbii, Litwy, Niemiec, Serbii, USA.

Szeroka oferta rynkowa – dla różnych branż

Firma zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych, które trafiają w potrzeby odbiorców z wielu branż. W asortymencie znaleźć można między innymi:

 • profesjonalne     opryskiwacze ogrodowe kwazar;     
 • opryskiwacze     hobbystyczne;    
 • łopaty kwazar – zimowe i uniwersalne;     
 • pułapki na owady;     
 • artykuły do branży drogownictwa;     
 • akcesoria np. do opryskiwaczy;     
 • odzież ochronną;     
 • części     zamienne.

Przedsiębiorstwo posiada własny, nowoczesny park maszynowy, a produkty, które trafiają do licznych odbiorców na całym świecie, produkowane są w Polsce.

Marka globalna Kwazar

W ofercie naszego sklepu stawiamy na marki sprawdzone, dlatego wśród dostępnych sprzętów zagościł producent Kwazar, który jest marką globalną. Firma ta nieustannie pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które znajdują swoje odzwierciedlenie w pojawiających się na rynku produktach.

Kwazar od 2020 roku jest członkiem Bydgoskiego Klastra Przemysłowego – działalności zrzeszającej przetwórców i narzędziowców z różnych branż.

Wybierając produkty tej firmy można być pewnym ich niezawodności w działaniu, wydajności, trwałości, bezproblemowej obsługi oraz wielofunkcyjności, dzięki czemu wybrane sprzęty i narzędzia użytkowane są przez odbiorców prywatnych oraz firmowych.