Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Narzędzia dla majsterklowicza


Zestaw najbardziej potrzebnych narzędzi warto mieć w swoim domowym warsztacie zawsze, nawet jeśli nie jesteś zapalonym majsterkowiczem lub typem złotej rączki. A jeśli jesteś, to tym bardziej warto. Dowiedz się, jakie podstawowe narzędzia majsterkowicza powinny znaleźć się w każdym domowym warsztacie.Narzędzia ręczne dla majsterkowicza

Zestaw narzędzi dla majsterkowicza zacznij budować od najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych narzędzi ręcznych, dzięki którym wykonasz wiele prac montażowych i naprawczych. Co powinien zawierać zestaw narzędzi majsterkowicza?

  • Śrubokręty i wkrętaki – najlepiej postaw na gotowe zestawy, w których znajdują się śrubokręty i wkrętaki płaskie i krzyżakowe w różnych rozmiarach.
  • Kombinerki i szczypce – każdy majsterkowicz narzędzia zaczyna kompletować właśnie od tych przyrządów. Potrzebne do przytrzymywania detali, przycinania drutów, wyginania elementów czy wyciągania gwoździ.
  • Młotek – na początek postaw na uniwersalny młotek z hartowanej stali. Z czasem możesz uzupełnić warsztat o młotki o różnej masie i wielkości lub narzędzia specjalistyczne.
  • Klucze – płaskie, oczkowe, nasadowe, imbusowe, nastawne i wiele innych. Budując swój warsztat, postaw na zestawy kluczy o różnych rozmiarach.
  • Szpachle – okażą się niezbędne podczas kładzenia gładzi, zdrapywania farby czy uzupełniania ubytków po otworach w ścianach.
  • Pędzle – wyposaż się w pędzle o różnych kształtach i rozmiarach, aby malowanie przebiegało łatwo i szybko oraz było skuteczne.

Elektronarzędzia dla majsterkowicza

Łatwe prace możesz wykonać, używając do tego narzędzi ręcznych, jednak do bardziej wymagających niezbędne okażą się elektronarzędzia. Jakie narzędzia elektryczne powinny znaleźć się w każdym warsztacie?

  • Wiertarko-wkrętarka – uniwersalne narzędzie, które umożliwia szybkie i wygodne dokręcanie i odkręcanie wkrętów, a także wywiercanie otworów w bardziej miękkich materiałach.
  • Młotowiertarka udarowa – w zasadzie niezbędna do każdej pracy remontowej. Pozwoli Ci nie tylko wywiercać otwory w twardszych materiałach, takich jak beton, ale również kucie w celu wykonania miejsca na przewody elektryczne.
  • Szlifierka – pomoże Ci wygładzić powierzchnie drewniane, metalowe czy z innych tworzyw. Do wyboru masz szlifierki mimośrodowe, kątowe czy oscylacyjne.
  • Pilarki do drewna – przecinanie elementów drewnianych to nieodzowna część wielu prac majsterkowiczowskich. W tym celu sięgnij po wyrzynarkę, piłę szablastą czy pilarkę stołową.

Przyrządy pomiarowe majsterkowicza

Żadnej pracy nie da się wykonać bez uprzedniego dokonania pomiarów. Wśród narzędzi pomiarów majsterkowicz musi posiadać m.in. poziomicę, miarkę zwijaną, miarką calową, kątownik stolarski czy dalmierz.