Mikrometry i suwmiarki (elektroniczne, cyfrowe, noniuszowe, analogowe)

Produkty 1-18 z 70

Strona
 1. SCALA SUWMIARKA 150mm 252.305 SC252305-A
  SCALA SUWMIARKA 150mm 252.305 SC252305-A
  Cena promocyjna Cena: 74,42 zł Regular Price 77,40 zł
 2. SCALA SUWMIARKA ELEKTRONICZNA 150mm 230.207 SC230206-A
  SCALA SUWMIARKA ELEKTRONICZNA 150mm 230.207 SC230206-A
  Cena promocyjna Cena: 138,01 zł Regular Price 143,91 zł
 3. LIMIT MIKROMETR DO POMIARÓW WEWNĘTRZNYCH 5-30mm 96150107
  LIMIT MIKROMETR DO POMIARÓW WEWNĘTRZNYCH 5-30mm 96150107
  Cena promocyjna Cena: 309,84 zł Regular Price 380,80 zł

Produkty 1-18 z 70

Strona

Niektóre prace warsztatowe lub techniczne wymagają perfekcyjnej precyzji – zapewniają ją wyłącznie dokładne narzędzia pomiarowe, takie jak suwmiarka i mikrometr. Przekonaj się, do czego będą przydatne i jakie modele oferujemy w Emast!

Suwmiarka i mikrometr – do czego służą?

Zarówno suwmiarka, jak i mikrometr należą do narzędzi pomiarowych zapewniających bardzo dużą precyzję wyniku. Umożliwiają wykonanie pomiarów zewnętrznych i wewnętrznych wybranych elementów, a także określenie ich głębokości, wysokości lub rozstawu.

Takie akcesoria przydają się zarówno majsterkowiczom w amatorskich warsztatach, jak i profesjonalistom pracującym na co dzień w zakładach mechanicznych czy serwisach. Różnią się między sobą parametrami, w tym m.in. zakresem pomiarów oraz ich dokładnością.

Uniwersalna suwmiarka noniuszowa

Suwmiarka noniuszowa wyposażona jest w noniusz, czyli specjalną pomocniczą podziałkę, dzięki której wyniki pomiarów można odczytywać z podziałki kreskowej z jeszcze większą dokładnością. Ostateczna precyzja zależy w tym przypadku od rodzaju zastosowanego noniusza. W naszej ofercie suwmiarka analogowa (jak inaczej określa się suwmiarkę noniuszową) dostępna jest w wersji kieszonkowej, wyskalowanej w mm i calach oraz w różnych zakresach pomiarowych.

Suwmiarka elektroniczna

Nowoczesnym zamiennikiem dla klasycznej suwmiarki jest suwmiarka cyfrowa, zwana też elektroniczną. Tym, co ją wyróżnia, jest obecność wyświetlacza, na którym pojawia się wynik pomiaru – dzięki temu jego odczyt jest znacznie ułatwiony. W Emast znajdziesz suwmiarkę elektryczną o uniwersalnym zastosowaniu oraz przeznaczoną do pomiaru grubości tarcz hamulcowych.

Mikrometry                       

Poza tradycyjnym mikrometrem ze śrubą mikrometryczną i noniuszem w Emast oferujemy także mikrometr elektryczny z wyświetlaczem LCD, który do działania wymaga zastosowania baterii. Podobnie jak w przypadku cyfrowej suwmiarki, taki mikrometr ułatwia natychmiastowe odczytanie wyniku pomiaru, pozwalając szybko określić geometryczne wymiary rozmaitych elementów.

Co zawiera nasza oferta?

Nasza bogata oferta zawiera precyzyjne przyrządy pomiarowe gwarantujące bardzo dokładne wyniki. Z tego typu sprzętów można korzystać w domu, na budowie, w garażu, czy też w pracy zawodowej.

W ofercie znajduje się między innymi:

·         klasyczna suwmiarka analogowa do szybkich pomiarów w domu, czy na budowie. Jest precyzyjna i stosunkowo łatwa w użytku nawet przez osoby, które niezbyt dobrze znają się na niej,

·         suwmiarka cyfrowa. Jest to dokładny przyrząd, pokazujący wynik pomiaru na wyświetlaczu elektronicznym. Jest to doskonała opcja dla osób o nieco gorszym wzroku, dla których suwmiarka noniuszowa jest niewystarczająca. Suwmiarka elektroniczna jest trwała, dokładna i odporna na przypadkowe urazy mechaniczne,

·         mikrometr elektroniczny do bardzo dokładnych pomiarów w tym części mechanicznych jak na przykład tarcze hamulcowe, czy tuleje silnikowe,

·         klasyczny mikrometr wewnętrzny z noniuszem, szczególnie polecany osobom, które bardziej ufają swojemu doświadczeniu.

 

Narzędzia pochodzące od najlepszych producentów

Oferowane przez nas precyzyjne przyrządy pomiarowe wykonane są tylko przez przodujących w tej branży producentów. Materiały użyte w czasie produkcji są najwyższej jakości i odporne na działanie szkodliwych substancji chemicznych, czy to nieumyślnie rozlanych, czy zawartych w powietrzu. Odporne są na działanie temperatur, dlatego też wyniki ich pomiarów są precyzyjne i niezmienne w czasie.

Takie właściwości posiadają wszystkie oferowane przez nas przyrządy. Ich dostępność jest regularna, a czas wysyłki bardzo krótki.