Krzesła i leżanki warsztatowe

Produkty 14

Produkty 14

Naprawa podwozia samochodu nie należy do najprzyjemniejszych czynności – biorąc pod uwagę fakt, że często wymaga spędzenia nawet kilku godzin na twardej i zimnej posadzce. Leżanki warsztatowe są przyrządami, które ułatwiają konserwację podwozia oraz pozytywnie wpływają na komfort pracy. Sprawdź ofertę mat roboczych z funkcją krzesła i wybierz sprzęt, który zapewni Ci wygodę i umili pracę w warsztacie lub przydomowym garażu.

Leżanki warsztatowe – wygoda i komfort pracy

Mamy na uwadze fakt, jak ważne jest to, aby maty robocze zapewniały maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo pracy. Przyrządy warsztatowe posiadają ergonomiczny kształt, który dopasowuje się do anatomii pleców, zapewniając przy tym wysoką wygodę pracy oraz utrzymanie kręgosłupa w prawidłowej pozycji. Dla zwiększenia komfortu leżanki posiadają obrotowe kółka, dzięki którym manewrowanie nie wymaga dużego wysiłku. W naszym sklepie znajdziesz również maty robocze z funkcją siedziska – konstrukcja zapewnia łatwe przekształcenie leżanki w krzesło warsztatowe. Niektóre modele przyrządów posiadają wyprofilowane wgłębienia, w których umieścisz podręczne klucze, narzędzia i śrubki.

Leżanki warsztatowe – wysoka jakość wykonania

W naszym sklepie znajdziesz leżanki warsztatowe, które wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Zastosowany materiał skutecznie izoluje leżanki od zimna, a dodatkowo jest łatwy w czyszczeniu. Niektóre z modeli obite są dodatkowo skórą syntetyczną, która zwiększa wygodę pracy. W ofercie posiadamy leżanki, w których konstrukcja wzmocniona jest stalową lub metalową ramą, która zapewnia trwałość przyrządu.

Leżanka pod samochód – udźwig

Dzięki wykorzystanym materiałom obudowa leżanek jest bardzo wytrzymała i dostosowana dla każdej osoby. W ofercie sklepu znajdziesz przyrządy warsztatowe o maksymalnym udźwigu od 90 kg do 150 kg.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą narzędzi pomiarowych - statywy i wtyczki rozporowesuwmiarkiszczelinomierzewykrywacze.