Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

FOGO / KOSHIN

Produkty 1-18 z 42

Strona

Produkty 1-18 z 42

Strona

Fogo / Koshin to największy polski producent agregatów prądotwórczych, którego produkty dostępne są także w szerokiej ofercie sklepu Emast. Firma produkuje swoje generatory prądu ze starannie dobranych jakościowych komponentów, optymalizując procesy produkcyjne w zgodzie z rygorystycznymi normami i przepisami. Dzięki nim, a także dzięki wykorzystaniu zaawansowanej automatyki i robotów produkcyjnych firma Fogo może zachować powtarzalność produkcji i dostarczać swoim klientom wysokiej jakości agregaty prądotwórcze.


Generatory Fogo w ofercie Emast.pl

Firma Fogo / Koshin ma w swoim portfolio zróżnicowane agregaty prądotwórcze, które zostały opracowane z myślą o różnych potrzebach i zastosowaniu. Występują w wariantach różniących się od siebie wydajnością i mocą, a także napięciem generowanego prądu. Dzięki różnorodności urządzeń można skorzystać z oferty Fogo/Koshin w celu zasilania szerokiego spektrum urządzeń elektrycznych.


Generator Fogo jednofazowy

Jednofazowy generator Fogo wytwarza prąd o napięciu 230 V, czyli taki, który płynie z domowych gniazdek elektrycznych. Urządzenia te charakteryzują się zróżnicowaną mocą, dzięki czemu można dobrać odpowiednie urządzenie do swoich potrzeb – pamiętaj, że moc agregatu prądotwórczego powinna przekraczać sumę mocy maksymalnych wszystkich urządzeń, które zostaną do niego podłączone. Jednofazowe agregaty zdadzą egzamin między innymi jako awaryjne zasilanie gospodarstwa domowego lub biura.


Fogo – generator trójfazowy

Trójfazowy agregat prądotwórczy wytwarza energię o napięciu 400 V. Takim prądem zasilane są elektronarzędzia lub inne specjalistyczne urządzenia przeznaczone do pracy. Dlatego też tego typu generatory charakteryzują się z reguły większą mocą niż generatory jednofazowe. Wykorzystuje się w warsztatach, zakładach przemysłowych, na budowie, w rolnictwie lub do zasilania urządzeń przy organizacji imprez plenerowych. W ofercie sklepu Emast.pl dostępne są generatory Fogo / Koshin, których moc sięga nawet 12,5 kilowata.

Firma Fogo / Koshin produkuje również agregaty, w których wbudowane są gniazda energii o napięciu 230 V oraz 400 V. Okażą się na pewno dobrym rozwiązaniem w momencie, kiedy istnieje zapotrzebowanie na zasilanie zarówno urządzeń jedno-, jak i trójfazowych.


Fogo – generatory prądu do traktora

W sklepie Emast dostępne są również agregaty prądotwórcze Fogo do ciągników rolniczych. Aby móc zasilać za jego pomocą różne urządzenia elektryczne, zwykle wykorzystywane w gospodarstwie rolnym, należy podłączyć agregat do uruchomionego silnika ciągnika rolniczego.