Pomiar prądu / napięcia

Produkty 1-18 z 72

Strona
 1. ORNO 3-fazowy licznik energii elektrycznej, 80A, MID, 3 moduły, DIN TH-35mm OR-WE-520
  ORNO 3-fazowy licznik energii elektrycznej, 80A, MID, 3 moduły, DIN TH-35mm OR-WE-520
  Cena promocyjna Cena: 177,24 zł Regular Price 179,89 zł
 2. ORNO 1 FAZOWY WSKAŹNIK ZUŻYCIA ENERGI OR-WE-503
  ORNO 1 FAZOWY WSKAŹNIK ZUŻYCIA ENERGI OR-WE-503
  Cena promocyjna Cena: 111,63 zł Regular Price 113,47 zł
 3. ORNO TESTER FAZER 777 Detector OR-FAZER
  ORNO TESTER FAZER 777 Detector OR-FAZER
  Cena promocyjna Cena: 32,47 zł Regular Price 33,17 zł
 4. WERA ZESTAW 6 WKRĘTAKÓW IZOLOWANYCH + PRÓBNIK 1160 i/7 VDE 05031575001
  WERA ZESTAW 6 WKRĘTAKÓW IZOLOWANYCH + PRÓBNIK 1160 i/7 VDE 05031575001
  Cena promocyjna Cena: 83,89 zł Regular Price 84,16 zł

Produkty 1-18 z 72

Strona

Mierniki elektryczne to przyrządy niezbędne każdemu pracownikowi w branży elektrycznej lub elektrotechnicznej. Służą do pomiaru prądu, napięcia, mocy oraz oporu. Dzięki tym urządzeniom możliwe jest zdiagnozowanie usterek w urządzeniach oraz instalacjach elektrycznych. Zapoznaj się z ofertą mierników elektrycznych w ofercie sklepu z narzędziami i elektronarzędziami Emast.

Pomiar napięcia i natężenia prądu z narzędziami z Emast.pl

W trosce o skuteczne diagnozowanie uszkodzeń instalacji oraz urządzeń elektrycznych, a także bezpieczną pracę wszystkich elektryków i elektromechaników przygotowaliśmy ciekawą ofertę mierników elektrycznych, które pochodzą od najlepszych na rynku producentów narzędzi i elektronarzędzi. Pośród marek dostępnych u na urządzeń wystarczy wymienić choćby takie firmy, jak: Milwaukee, Yato, Stanley czy Makita.

Oferujemy zarówno proste mierniki elektryczne zamknięte w śrubokrętach, jak i bardziej złożone i uniwersalne urządzenia, dzięki którym zmierzysz wszystkie wartości, jakie mogą charakteryzować prąd elektryczny.

Miernik napięcia – woltomierz

Woltomierze służą do mierzenia napięcia elektrycznego. Podłącza się je do obwodu elektrycznego równolegle. Dostępne w naszej ofercie woltomierze mają zróżnicowane opory, dzięki czemu można dostosować je do wartości prądu stałego układu elektrycznego. Pozwala to na osiąganie jak najbardziej miarodajnych wyników pomiaru.

W naszej ofercie znajdziesz rozbudowany tester napięcia, który przeznaczony jest do bardziej złożonych układów, jak również mały i poręczny próbnik napięcia, który spokojnie możesz zawsze mieć ze sobą w etui z narzędziami lub w samochodowym schowku.

Pomiar natężenia prądu – amperomierz

Amperomierze służą do mierzenia natężenia prądu stałego oraz zmiennego. Wielkość natężenia jest określana na podstawie odchylenia ruchomego układu znajdującego się w amperomierzu. Z kolei odchylenie to jest efektem dynamicznego oddziaływania prądu elektrycznego oraz pola magnetycznego, lub też oddziaływania cieplnego prądu elektrycznego.

Pomiar rezystancji – omomierz

Omomierze służą do mierzenia rezystancji. Działanie tych urządzeń polega na mierzenia spadku napięcia w układzie po wymuszeniu przepływu niewielkiego prądu przez omomierz. Wynik pomiaru rezystancji obliczany jest na zgodnie z prawem Ohma.

Mierniki cyfrowe w ofercie Emast

Nasz asortyment zawiera wiele praktycznych mierników cyfrowych, które posiadają funkcje mierzenie wszystkich wartości prądu elektrycznego, czyli napięcie, rezystancję, natężenie. Tego typu przyrządy nazywamy multimetrami. Wybrane modele pozwalają również na zmierzenie temperatury, kontrolę diodek czy pojemności kondensatorów. Dostępne w naszej ofercie multimetry posiadają szeroki zakres pomiarów, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w różnych układach elektrycznych. Bardziej funkcjonalne modele cechują się też różnymi udogodnieniami, np. oświetleniem LED, wyraźnym wyświetlaczem, dłuższymi przewodami zaciskowymi bądź zasilaniem akumulatorami.