Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

BLACK & DECKER

Produkty 1-18 z 334

Strona
  1. BLACK DECKER ZAKRĘTARKA UDAROWA BDCIM18N-XJ
    BLACK DECKER ZAKRĘTARKA UDAROWA BDCIM18N-XJ
    Cena: 254,10 zł

Produkty 1-18 z 334

Strona

Black & Decker to marka, której zdecydowaną domeną są elektronarzędzia, choć w jej ofercie nie brakuje również narzędzi ręcznych oraz narzędzi ogrodowych. Jeżeli chcesz, aby Twoja praca w warsztacie, domu lub ogrodzie stała się łatwa, szybka i efektywna, zapoznaj się z ofertą elektronarzędzi w sklepie Emast.pl i wybierz te urządzenia, które są Ci potrzebne do wykonywania pracy.

Elektronarzędzia Black & Decker

Elektronarzędzia marki Black & Decker znajdują bardzo szerokie grono użytkowników. W ofercie tej marki dostępne są bowiem bardzo zróżnicowane urządzenia, których przeznaczenie pozwala na zorganizowanie bardzo wszechstronnego warsztatu, w którym możliwe będzie wykonanie każdego rodzaju prac naprawczych lub montażowych. Wybór elektrycznych narzędzi Black & Decker jest bardzo szeroki – zobacz, co znajduje się w ofercie sklepu Emast.pl.

  • Wiertarka Black & Decker – wiertarki to elektronarzędzia najbardziej powszechnie stosowane ze wszystkich. W zależności od swojej mocy oraz funkcji możesz wykorzystać przy lżejszych pracach na miękkich materiałach w warsztacie majsterkowicowskim lub ciężkich robót budowlano-remontowych (np. młotowiertarka Black & Decker).

  • Szlifierka Black & Decker – szlifierki są elektronarzędziami, które wykorzystywane są w różnych branżach w obróbce różnych materiałów. Wśród rodzajów tego narzędzia dostępne są między innymi szlifierka mimośrodowa, oscylacyjna lu rotacyjna, a także szlifierka prosta lub szlifierka kątowa Black & Decker.

  • Wkrętarki Black & Decker – wkrętarka to nieoceniona pomoc przy wkręcaniu lub wykręcaniu wkrętów. Znacznie przyspiesza prace montażowe zarówno w domu (np. skręcanie mebli), jak też w ciężkich warunkach przemysłowych.

  • Kompresor Black & Decker – sprężarka jest niezbędna do urządzeń pneumatycznych, czyli takich, które siłę napędową czerpią ze sprężonego powietrza. W użytku profesjonalnym tego typu narzędzia okazują się bardziej wydajne i mają dłuższą żywotność niż elektryczne. Dlatego, pomimo konieczności zainwestowania w kompresor, są znacznie bardziej ekonomiczne.


Wśród elektronarzędzi marki Black & Decker dostępne są również wyrzynarki, piły szabliste, ukośnice, pilarki stołowe oraz frezarki.

Narzędzia Black & Decker do ogrodu

Marka Black & Decker dba również o ogrodników. Oferta sklepu Emast bogata jest bowiem w narzędzia i elektronarzędzia Black & Decker do ogrodu. Możesz zaopatrzyć się u nas w kosiarki, nożyce do żywopłotu, kosy elektryczne lub spalinowe oraz podkaszarki oraz dmuchawy do liści.