Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Wciągarki elektryczne

Produkty 8

Produkty 8

Przy pracach budowlanych najtrudniejsze jest podnoszenie ciężkich elementów na dużą wysokość. Problem ten pojawia się także w czasie remontu, a nawet w niektórych warsztatach naprawczych, np. motoryzacyjnych czy przy serwisie dużych maszyn produkcyjnych. Na szczęście rynek obfituje w wysokiej jakości wciągarki elektryczne, które rozwiązują problem i usprawniają pracę. Zajmujesz się pracą, w której musisz unosić ciężkie przedmioty na dużą wysokość? Zapoznaj się z ofertą sklepu Emast i sprawdź, która wciągarka linowa elektryczna sprosta zadaniom, jakie stawia przed nią Twoja praca.

Wciągarka elektryczna w sklepie Emast

W naszej ofercie znajdziesz wciągarkę linową marki Yato. Jest to elektronarzędzie bardzo skutecznie radzące sobie z unoszeniem wszelkich przedmiotów na wymaganą wysokość. Zdaje egzamin w czasie budowy i remontu domów wolnostojących oraz przy pracy w serwisach mechanicznych. Wciągarka linowa Yato charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością podzespołów, które wchodzą w jej skład. Są łatwe w obsłudze, a operatorzy urządzenia nie są narażeni na żadne ryzyko związane z jego obsługą.

Wciągarki budowlane – cechy

Wciągarki charakteryzują się bardzo łatwą obsługą. Niewielki rozmiar oraz niska masa własna (nieprzekraczająca 16 kilogramów) sprawiają, że urządzenia są łatwe w umiejscowieniu i montażu. Wyciągarki dostępne w ofercie sklepu Emast posiadają wszystkie niezbędne atesty jakości i bezpieczeństwa. Wciągarka linowa elektryczna napędzana jest prądem elektrycznym o napięciu 230 woltów. W zależności od mocy silnika elektrycznego, każdy wariant wciągarki ma inny udźwig. Nasi klienci mają zatem możliwość wyboru urządzenia, która będzie dostosowana do wymagań, jakie stawiają przed nią warunki pracy. Urządzenia obsługuje się przy użyciu intuicyjnego pilota, który nie przysparza żadnych trudności.

Wciągarka linowa – warianty dostępne w naszej ofercie

Każdy z wariantów wciągarki elektrycznej posiada silnik o innej mocy, gwarantujący inną wartość udźwigu. Wciągarki mają również określoną masę, którą są wstanie udźwignąć na pojedynczej lince. Po przekroczeniu tej wartości należy użyć podwójnej linki, w związku z czym obniża się również maksymalna wysokość, na jaką można unieść przedmiot. Zobacz, jakie warianty wciągarki linowej elektrycznej znajdziesz w ofercie sklepu Emast.pl.
  • Wciągarka elektryczna o mocy 1050 watów – jej udźwig wynosi 300 kilogramów na pojedynczej lince oraz 600 na lince podwójnej. Długość liny to 11 metrów.
  • Wciągarka elektryczna o mocy 900 watów – maksymalny udźwig na pojedynczej lince (11 metrów) wynosi 250 kilogramów, na lince podwójnej wartość wzrasta do 500 kilogramów na wysokość 5 metrów.
  • Wciągarka o mocy 550 watów – maksymalny udźwig na pojedynczej lince o długości 11 metrów wynosi 150 kilogramów. Po złożeniu linki na pół udźwig wzrasta do 300 kilogramów.
  • Wciągarka o mocy 500 watów – na pojedynczej dziesięciometrowej lince maksymalny udźwig wynosi 125 kilogramów. Linka podwójna umożliwia podnoszenie ciężaru 250 kilogramów na wysokość pięciu metrów.