Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Narzędzia spawalnicze i spawarki

Produkty 1-18 z 188

Strona
 1. ESAB SPAWARKA INWERTOROWA ROGUE ES 180i (EU) MMA/TIG 0700500077
  Cena promocyjna Cena: 1 892,85 zł Regular Price 2 429,74 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1806.81 zł
 2. SATRA SPAWARKA INWERTOROWA 160A S-MMA250G
  Cena promocyjna Cena: 338,25 zł Regular Price 359,16 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 322.88 zł
 3. JOBI EXTRA PALNIK DO LUTOWANIA / 3 DYSZE X3510
  Cena promocyjna Cena: 93,36 zł Regular Price 97,20 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 89.11 zł

Produkty 1-18 z 188

Strona

Nasz sklep posiada szeroką gamę specjalistycznych produktów. Znajdziesz u nas szeroki wachlarz fachowego sprzętu z różnych branży. Jedną z nich jest spawalnictwo. Czasem obszar napraw, które wykonujemy sami w domu lub garażu wymaga wyjścia poza standardowe przykręcenie śrubki lub montaż. Zdarza się pewne naprawy lub remonty mogą narzucać potrzebę zespolenia ze sobą części metalowych. Wydaje się, że czynność ta bezwzględnie wymaga interwencji fachowca. Istnieją jednak czasem wyjątki, w których możemy zaoszczędzić sobie zachodu i wydawania dodatkowych kwot pieniędzy i wykonać to samemu. Oczywiście jak każda z czynności naprawczo-remontowych wymaga to od nas zachowania wszelkich zasad bezpieczeństwa. Jednym z czynników wpływających na nasze bezpieczeństwo pracy w tym wypadku, jest dobór wysokiej jakości sprawdzonego sprzętu. Dlatego nasza firma zadbała aby w asortymencie, który posiadamy znalazły się same niezawodne marki, mogące sprostać temu zadaniu. Jeżeli nie masz pomysłu jak zabrać się do czynności spawalniczych zacznij od doboru doskonałego sprzętu. Sprzęt spawalniczy oferowany przez emast to gwarancja bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości. Na wyposażeniu posiadamy takie urządzenia jak kilka rodzajów palników gazowych, palniki do cięcia stali oraz szeroki wybór, różnych typów spawarek.

Spawarka – do czego może służyć?

Szerokie spektrum zastosowania spawarek sprawia, że można czasem pogubić się w doborze jednej z nich. Spawarka to urządzenie, które sprawdza się na przykład w pracach domowych mogą zostać użyte do zespolenia aluminium, stali, miedzi oraz stopów różnych metali. Bardzo dużą rolę spawarki pełnią też w branży samochodowej, przy czynnościach związanych z obróbką blacharską karoserii w aucie. Wybór rodzaju spawarki zależy w dużej mierze od zakresu wykonywanych robót oraz od typu użytkowania. W zależności od tego czy ma to być spawarka służąca profesjonaliście, czy raczej osobie wykonującej z rzadka, amatorsko, drobne prace spawalnicze. Możemy wymienić kilka typów spawarek. Są to między innymi spawarki gazowe, elektryczne, inwertorowe oraz spawarki MIG i TIG. Spawarki gazowe są najstarszym rodzajem spawarek, ale nie są zbytnio polecane ze względu na obecność łatwopalnego gazu stwarzającego niebezpieczeństwo. Najczęściej używane w dużych fabrykach i przedsiębiorstwach są spawarki elektryczne. Ze względu na swoje duże gabaryty, raczej nie są stosowane w innych miejscach. Spawarki MIG oraz TIG, są już urządzeniami przeznaczonymi stricte dla fachowców z branży spawalniczej. Wszystkie te produkty są dostępne w naszym sklepie. Wystarczy złożyć zamówienie i możesz przystąpić do zaplanowanej pracy.