Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Prezent dla mechanika

RedakcjaNov 4, 2022 12:09:00 PM

Motoryzacja to dziedzina niezwykle ciekawa. Wielu właścicieli samochodów samodzielnie podejmuje się rozmaitych napraw oraz prac przy swoim samochodzie. Traktują to jak pasję, a własne auto staje się ich oczkiem w głowie. Jaki prezent dla mechanika amatora sprawdzi się najlepiej? Co warto podarować pasjonacie, który regularnie „dłubie” przy swoim samochodzie?

Pomysł na prezent dla mechanika

W pierwszej kolejności warto się zorientować, jakiego rodzaju pracami zajmuje się osoba, której ma być wręczony podarunek. Przydatna będzie także informacja, czy szukamy prezentu dla mechanika amatora, hobbysty, czy raczej dla profesjonalisty, który stworzył warsztat samochodowy z prawdziwego zdarzenia.

Prezent dla mechanika nie musi być ściśle związany z jego branżą, jednak to najlepszy sposób na wybór podarunku, który będzie praktyczny i ucieszy zarówno amatora, jak i profesjonalistę.

AWTOOLS ZESTAW KLUCZY 108el 1/2

Indeks handlowy: AW39108
Cena: ok. 340 zł

AWTOOLS SZAFKA WARSZTATOWA + 177SZT. NARZĘDZI AW15100

Indeks handlowy: AW15100
Cena: ok. 2500 zł

MAKITA ODKURZACZ 1000W KLASA L 25L VC2512L VC2512L

Indeks handlowy: MVC2512L
Cena: ok. 750 zł

LAVOR MYJKA MAINE 1409XP/2800W/160BAR 8.673.0001C

Indeks handlowy: 8.673.0001C
Cena: ok. 2200 zł

KUPCZYK PROSTOWNIK Z ROZR.12/24 DFC-50T

Indeks handlowy: DFC-50T
Cena: ok. 380 zł

AWTOOLS PODNOŚNIK PNEUMATYCZNY 22T AW20024

Indeks handlowy: AW20024
Cena: ok. 1200 zł

AWTOOLS TOWOTNICA PNEUMATYCZNA POJEMNIK 15L AW10405

Indeks handlowy: AW10405
Cena: ok. 730 złCo na prezent dla mechanika?

Na stronie Emast.pl znajdziesz kategorię z narzędziami motoryzacyjnymi. Wśród nich dostępne są podstawowe narzędzia i sprzęty, bez których nie obejdzie się żaden mechanik, jak i te bardziej specjalistyczne, przeznaczone dla osób zawodowo zajmujących się naprawą samochodów.

Sprawdzone prezenty dla mechanika to zestaw kluczy nasadowych, które są niezbędne np. do odkręcania/dokręcania rozmaitych śrub. Przydatne będą także specjalne szczypce, łyżki do opon, prostowniki czy też pompy do paliwa i oleju. Dzięki tym sprzętom możliwe będzie bowiem przeprowadzenie podstawowych prac przy samochodzie.

Co kupić mechanikowi na urodziny?

Profesjonalista, który szuka wyposażenia do świeżo otwartego zakładu, jak i miłośnik samodzielnie wykonywanych prac przy aucie, docenią odpowiednio dobrane podnośniki. Bez nich bowiem trudno dokonać wymiany poszczególnych części, płynów czy też ocenić, w jakim stanie jest podwozie.

Taki prezent urodzinowy z pewnością będzie inwestycją, zostanie doceniony i spełni oczekiwania każdego mechanika.

Prezent na święta dla mechanika

Jaki prezent dla mechanika sprawdzi się na święta? I w tym przypadku wybór jest całkiem spory. Mówimy jednak o świętach, kiedy to szukamy czegoś, co można ładnie zapakować i włożyć pod choinkę, aby już samo rozpakowywanie przebiegało w przyjemnej atmosferze. Na tę okazję sprawdzą się zatem wspomniane zestawy kluczy, produkty z zakresu chemii czy kosmetyki samochodowej oraz wszelkiego rodzaju akcesoria motoryzacyjne.

Prezent dla taty mechanika

Tata mechanik najczęściej w przydomowym garażu tworzy miejsce do pracy przy samochodzie. Jeśli na wyposażeniu ma już podstawowe narzędzia i sprzęty, warto pomyśleć o sprezentowaniu mu odkurzacza samochodowego. Inną propozycją są szafki narzędziowe, w których tata mechanik ułoży wszystkie sprzęty i akcesoria, w taki sposób, by mieć do nich łatwy dostęp.

Szukając prezentu dla miłośnika motoryzacji, warto wziąć pod uwagę powyższe propozycje. Wśród nich każdy znajdzie coś na swoją kieszeń.