Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

JOBI

Produkty 1-18 z 330

Strona
 1. JOBI EXTRA PALNIK DO LUTOWANIA / 3 DYSZE X3510
  Cena promocyjna Cena: 93,36 zł Regular Price 97,20 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 89.11 zł
 2. JOBI MIARA ZWIJANA 5m GUMOWANA 13005
  Cena promocyjna Cena: 10,15 zł Regular Price 10,80 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9.69 zł

Produkty 1-18 z 330

Strona

Firma Jobi jest jednym z największych podmiotów na rynku narzędziowym w Polsce. Portfolio tej marki jest bogate w różnego rodzaje narzędzia ręczne oraz przyrządy pomiarowe. Narzędzia Jobi są na tyle powszechne i znane każdemu, że z pewnością w każdym domowym lub profesjonalnym warsztacie znajduje się przynajmniej jedno narzędzie lub przyrząd do pomiaru, sygnowany logotypem Jobi. Dziesiątki produktów tej marki dostępne są również w ofercie sklepu Emast.pl. Szukasz jakościowych narzędzi ręcznych? Postaw na sprawdzone i cenione rozwiązania od Jobi.

Jobi – narzędzia ręczne

Pomimo upowszechnienia się elektronarzędzi, żaden specjalista nie jest w stanie całkowicie zastąpić nimi narzędzi ręcznych. Niektóre czynności muszą być wykonane z ogromną precyzją, a wówczas bez ręcznych narzędzi po nie będzie to możliwe. Właśnie dlatego narzędzia Jobi znajdują się w praktycznie każdym warsztacie – zarówno profesjonalnym, jak również domowym. Jakie narzędzia ręczne znajdują się w portfolio marki Jobi?

 • Klucze Jobi – w ofercie dostępne są różne rodzaje kluczy. Płaskie, oczkowe, płasko-oczkowe, imbusowe. Wszystkie, których potrzebujesz, aby móc swobodnie wykonać podstawowe i zaawansowane naprawcze i montażowe w swoim warsztacie. Opłacalnym rozwiązaniem a pewno okażą się zestawy kluczy.
 • Wkrętaki Jobi – w żadnym warsztacie nie może zabraknąć także wkrętaków. Są to podstawowe narzędzia, bez których trudno jest wykonać najłatwiejsze prace. Wśród narzędzi Jobi dostępne są wkrętaki z różnymi rodzajami końcówek i w różnych rozmiarach.
 • Szczypce Jobi – w sklepie Emast.pl znajdziesz także różne rodzaje kombinerek, obcęgów i innych specjalistycznych rodzajów szczypców, bez których trudno wykonać podstawowe prace naprawcze.
 • Miara Jobi – dużą część oferty marki Jobi stanowią przyrządy pomiarowe, m.in. miary zwijane, drewniane miary składane, kątowniki

Co jeszcze znajdziesz w ofercie narzędzi Jobi? Wszystko, co znajduje się w każdej szafce z narzędziami, tj. młotki, piły, dłuta, nitownice czy nożyki przemysłowe.

Elektronarzędzia Jobi

W ofercie marki dostępne są też elektronarzędzia. Wśród nich znajdziesz między innymi szlifierki stołowe – bardzo ergonomiczne i gwarantujące satysfakcjonującą wydajność. Oprócz nich w naszym sklepie możesz kupić też pistolety do klejów na gorąco, pistolety lakiernicze oraz lutownice.

Osprzęt i akcesoria Jobi

W ofercie marki Jobi nie brakuje także jakościowego osprzętu do elektronarzędzi. Dzięki portfolio tej firmy możesz uzupełnić swoje zapasy wierteł, wierteł łopatkowych, tarcz szlifierskich, sękowników, zszywek, koron, wycinaków.