Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Stoły warsztatowe / robocze / narzędziowe

Produkty 1-18 z 53

Strona
 1. STANLEY KOBYŁKA JUNIOR 2szt. STST1-70355
  Cena promocyjna Cena: 144,77 zł Regular Price 151,00 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 144.77 zł
 2. KETER STÓŁ WARSZTATOWY SKŁADANY JOBMADE + SZYNY 239985
  Bestseller
  Promocja
  -10%
  KETER STÓŁ WARSZTATOWY SKŁADANY JOBMADE + SZYNY 239985
  Cena promocyjna Cena: 282,78 zł Regular Price 314,61 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 282.78 zł
 3. VOREL TABORET WARSZTATOWY Z REGULACJĄ 81825
  Cena promocyjna Cena: 163,16 zł Regular Price 171,88 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 155.75 zł

Produkty 1-18 z 53

Strona

Stół warsztatowy niby prosta rzecz, nie wymagająca rozwodzenia się nad nią, ale warto wiedzieć na czym pracujemy. stół roboczy to nie zwykłe biurko domowe czy stół do jadalni, które poza walorami estetycznymi nie muszą tak naprawdę spełniać specjalnych wymagań. stół do warsztatu będzie miał za zadanie nie tylko utrzymać ciężki sprzęt ale też jest miejscem codziennej obróbki oraz produkcji. Dlatego też zakup stołu warsztatowego nie powinien być przypadkowy i nieprzemyślany. Aby mógł on prawidłowo służyć przez długie lata należy skrupulatnie sprawdzić jego solidność oraz trwałość. Sklep emast to wyspecjalizowana firma posiadająca profesjonalny asortyment narzędziowy. Nasza wiedza, pozwala na zweryfikowanie powyższych cech, aby stół warsztatowy, który u nas zakupisz stanął na wysokości zadania i nie zawiódł podczas długich godzin obciążenia pracą.

Stół warsztatowy z szufladami

Na jakość i efektywność pracy duży wpływ ma jej organizacja. Jeżeli jest to profesja o charakterze czynności manualnych, ważnym elementem jest rodzaj i rozmieszczenie sprzętu na stanowisku wykonywanego zajęcia. Jeżeli wszelkie potrzebne instrumenty są w zasięgu ręki, praca jest usystematyzowana, jest wykonywana sprawniej, a co za idzie efektywniej. Żeby osiągnąć taki stan, podstawowym kryterium, które musi zostać spełnione jest zapewnienie odpowiedniego umeblowania i optymalne jego usytuowanie. Przedmioty, który spełni te warunki jest stół warsztatowy z szufladami. Obecność szuflad umożliwia uporządkowanie poszczególnych narzędzi. To, że są ode dostępne przy stole warsztatowym sprawia, że nie trzeba odrywać się od pracy aby po nie sięgnąć. Jest to zdecydowana zaleta, dzięki której rozproszenie spowodowane oderwaniem się od obowiązków nie będzie już problemem. Z takich założeń wyszliśmy i w naszym sklepie. W emast możesz zamówić takie właśnie wyposażenie i zaoszczędzić sobie wyżej opisanych kłopotów.

Stół roboczy składany

Dobrze jest mieć świetne wyposażanie stacjonarne w warsztacie. Jest to podstawa doskonale wykonanej pracy. Co jednak w przypadku, gdy spotkamy się z nietypową sytuacją i prace z przyczyn niezależnych trzeba będzie wykonać poza warsztatem? Nasza firma przewidziała i takie sytuacje. Właśnie na taką okazję zaopatrzyliśmy nasz sklep w stół roboczy składany. To, że praca jest wykonywana poza standardową lokalizacją nie znaczy, że wymogi co do sprzętu będą inne. Również wymagana będzie solidność i trwałość stołu, dlatego też do naszej oferty wprowadziliśmy stół narzędziowy o identycznej, sprawdzonej jakości jak powyższe, ale wzbogacony o funkcję składania. Umożliwia to jego transport w dowolne miejsce, a co za tym idzie, okazanie klientowi dużych zdolności dostosowania się do jego potrzeb. Działanie takie z pewnością zostanie docenione przez nabywców. Wystarczy, że złożysz zamówienie przez naszą stronę a satysfakcja Twoich klientów będzie gwarantowana.

Stojaki warsztatowe

W co jeszcze warto wyposażyć swój warsztat? Stojaki warsztatowe są może drobnym elementem, ale znacznie poprawiającym jakość pracy. Zdecydowanie kluczową cecha, która sprawia, że można odczuć różnicę w codziennej pracy jest ich poręczność. Stojak taki przyda się podczas wykonywania pracy do umieszczenia na nim przedmiotów, które potrzebujemy mieć w danej chwili pod ręką. Jest to element ruchomy, więc można go wykorzystać wszędzie gdzie zachodzi taka potrzeba. W naszej ofercie znajdziesz kilka różnych rodzajów stojaków. Każdy z nich jest dostosowany pod konkretne potrzeby Twojego warsztatu pracy, aby stworzyć dla Ciebie warunki, w których będziesz czuł się idealnie!