Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Tokarki do metalu / drewna / uniwersalne

Produkty 5

Produkty 5

Oferujemy solidne i sprawdzone maszyny, jakimi są: tokarka do metalu oraz tokarka do drewna. Przydadzą się one każdej osobie, jaka ma do czynienia z precyzyjną obróbką metali i drewna. Oferta zawiera urządzenia wykonane przez profesjonalne marki w tej branży.

 

Profesjonalne wykonana tokarka do metalu

Dostępna w naszej ofercie, bardzo dobrze wykonana tokarkę do metalu, która z powodzeniem może zostać wykorzystywana w obróbce detali o długościach 300 mm i średnicy do 180 mm. Jest to tokarka uniwersalna, która jest również bardzo zaawansowanym urządzeniem. Pozwala na bardzo płynne ustawianie obrotów wrzeciona oraz dysponuje automatycznym posuwem wzdłużnym i poprzecznym.

Pole jej wykorzystania jest bardzo szerokie. Tokarka do metalu nadaje się do obróbki precyzyjnej elementów, które mogą być późnej dowolnie wykorzystywane. Konstrukcja oferowanej tokarki jest trwała i sztywna. Nie ma mowy o niestabilnej pracy, czy drganiach. Łoża wykonano z twardej stali, konstrukcja nośna jest zaś zabezpieczona przed rdzewieniem.

 

Markowa tokarka do drewna

Oferujemy tokarkę o naprawdę ciekawych możliwościach. Jest to urządzenie, w którym wrzeciono jest napędzane za pośrednictwem pasa, co pozwoli na uniknięcie usterek i wypadków w przypadku zacięcia się obrabianego elementu drewnianego. Konstrukcja tokarki jest wystarczająco solidna i stabilna, a elektryczne sterowanie pozwala na bezpieczną zmianę obrotów wrzeciona. Tokarka posiada długi posuw wzdłużny, bo około 940 mm odległości pomiędzy wrzecionem a konikiem i pozwala toczyć detale drewniane o średnicy około 305 mm.

 

Zalety naszych tokarek

Do zalet tokarek dostępnych w naszej ofercie można zaliczyć:

      niezawodność ze względu na użycie wysokiej klasy materiałów,

      bezpieczeństwo pracy z uwagi na zabezpieczenia elektryczne i wyłącznik główny pod ręką,

      zabezpieczenie przed korozją.

 

Oferowane przez nas tokarki to maszyny trwałe, o doskonałych parametrach pracy. Sprawdzą się do każdego rodzaju obrabianych materiałów.