Gwoździarki / sztyfciarki / zszywacze

Produkty 1-18 z 142

Strona
 1. ADLER ZSZYWACZ-GWOŹDZIARKA PNEUMATYCZNA 2W1 AD-605 MA603
  ADLER ZSZYWACZ-GWOŹDZIARKA PNEUMATYCZNA 2W1 AD-605 MA603
  Cena promocyjna Cena: 106,89 zł Regular Price 107,29 zł
 2. DEWALT GWOŹDZIARKA 18V XR DCN45RND2
  DEWALT GWOŹDZIARKA 18V XR DCN45RND2
  Cena: 3 036,32 zł
 3. DEWALT GWOŹDZIARKA 18V XR DCN45RNN-XJ
  DEWALT GWOŹDZIARKA 18V XR DCN45RNN-XJ
  Cena: 2 306,20 zł
 4. MILWAUKEE GWOŹDZIARKA M18FFN-502C 4933471404
  MILWAUKEE GWOŹDZIARKA M18FFN-502C 4933471404
  Cena: 3 884,46 zł
 5. BOSTITCH ZSZYWACZ NA BLASZKI FALISTE CF15-1-E
  BOSTITCH ZSZYWACZ NA BLASZKI FALISTE CF15-1-E
  Cena: 1 383,75 zł
 6. MAKITA.GWOŹDZIARKA PNEUMATYCZNA 50 - 90mm AN924
  MAKITA.GWOŹDZIARKA PNEUMATYCZNA 50 - 90mm AN924
  Cena: 1 049,44 zł

Produkty 1-18 z 142

Strona

W tej kategorii znajdują się elektronarzędzia wykorzystywane w przemysłach stolarskim, dekarskim, tapicerskim oraz w szeroko pojętej wykończeniówce. Jeśli potrzebujesz narzędzi takich jak gwoździarka, sztyfciarka lub zszywacz pneumatyczny, trafiłeś do sklepu, w którym znajdziesz modele pochodzące od najlepszych i najbardziej cenionych producentów w branży. Przekonaj się, że warto postawić na asortyment ze sklepu Emast.

Gwoździarki w sklepie Emast

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór gwoździarek, czyli urządzeń, które służą do natychmiastowego wbijania gwoździ podczas prac tapicerskich, stolarskich lub wykończeniowych. Używanie gwoździarek gwarantuje znacznie skrócony czas pracy oraz większą precyzję niż w czasie wbijania gwoździ młotkiem. Jakie gwoździarki znajdziesz w sklepie Emast?

 • Gwoździarka pneumatyczna – w tego typu urządzeniach do pracy wykorzystywane jest sprężone powietrze. To dzięki gwałtownemu rozprężeniu gwóźdź jest z dużą siłą wbijany w wybraną powierzchnię. Gwoździarka pneumatyczna wymaga podłączenia do kompresora.
 • Gwoździarka elektryczna – jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ energia do wbicia gwoździa jest tu wytwarzana przez samo urządzenie. Oznacza to, że nie jest konieczne podłączenie do żadnej sprężarki. Jeśli zależy Ci na mobilności lub musisz pracować w miejscu, gdzie nie ma sieci elektrycznej, wówczas doskonałym wyborem okaże się gwoździarka akumulatorowa.
 • Gwoździarka gazowa – energia, która umożliwia wbicie gwoździa ma swoje źródło w kontrolowanych mikroeksplozjach określonej ilości gazu propan-butan. Gwoździarka gazowa jest wygodna, mobilna i bardzo funkcjonalna. Duża siła wbijania gwoździ sprawia, że może być używana także jako gwoździarka do betonu.

Sztyfciarki

Sztyfciarka to urządzenie, które jest wykorzystywane w stolarstwie i meblarstwie. Dzięki nim wykonuje się takie prace jak choćby montaż listew lub innych drewnianych elementów, tapicerowanie czy wykańczanie wnętrz. Ze sztyfciarek chętnie korzystają też miłośnicy drobnych konstrukcji, które wykonuje się we własnych domowych lub garażowych warsztatach. Ogromną zaletą ich wykorzystania jest to, że sztyfty bez główek nie zaburzają estetyki montowanych przedmiotów. Używając sztyftów, wzmocnisz łączenia klejone lub wpustowe. W naszym asortymencie znajdują się sztyfciarki pneumatyczne, które wbijają sztyfty dzięki sprężonemu powietrzu. Z kolei sztyfciarka elektryczna energię wytwarza samodzielnie, konieczne jest jednak podłączenie do prądu. Pełną mobilność zapewni sztyfciarka akumulatorowa.

Zszywacze

Zszywacz ma znacznie więcej zastosowań niż tylko mocowanie tapicerki. Służy on również do montażu folii, dachówek bitumicznych czy paneli oraz listew przypodłogowych. W naszym asortymencie znajdziesz ergonomiczne zszywacze, które przystosowane są do różnego rodzaju oraz rozmiaru rodzaju zszywek. Posiadają zabezpieczenia, dzięki którym niemożliwa jest przypadkowa aplikacja zszywki. Dostępne są zarówno zszywacze pneumatyczne, jak również zszywacze elektryczne, w tym akumulatorowe.