Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

SATA

Produkty 1-18 z 38

Strona
  1. SATA WÓZEK WARSZTATOWY 7 SZUFLAD 299cz. ST95107SC-2 GL09928_1
    Cena promocyjna Cena: 5 127,87 zł Regular Price 5 373,56 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5127.87 zł

Produkty 1-18 z 38

Strona

Szukasz wyjątkowo trwałych i jakościowych kluczy do swojego warsztatu? W ofercie sklepu Emsat.pl dostępne są klucze Sata – marki, która jako jedna z pierwszych wprowadziła na swoje produkty dożywotnią gwarancję! Nic lepiej nie świadczy o jakości kluczy marki Sata. Klucze tego producenta dostępne są w naszej ofercie pojedynczo lub w zestawach. Zapoznaj się z asortymentem sklepu Emast.pl i wybierz klucze Sata, które posłużą długo i wyraźnie podniosą jakość i komfort pracy.


Dlaczego warto postawić na klucze Sata?

Marka Sata została stworzona w Szanghaju w roku 1998 i od tamtej pory bardzo odważnie zdobywała kolejne rynki azjatyckie, by wreszcie zyskać uznanie również na innych kontynentach. Narzędzia Sata cieszą się dzisiaj dobrą opinią również w Polsce oraz wielu innych krajach. Bardzo szybki wzrost popularności i uznania klucza Sata zawdzięczają wyjątkowej precyzji wykonania oraz trwałości materiałów, z których powstają. Klucze Sata spełniają jakościowe normy ISO 9002, a także amerykańskie normy ANSI oraz niemieckie DIN.


Klucze Sata – szerokie zastosowanie w wielu rodzajach prac

Klucze Sata wykorzystywane są z powodzeniem w wielu gałęziach prac technicznych, począwszy od warsztatów samochodowych, a skończywszy na produkcji i działach utrzymania ruchu w dużych zakładach przemysłowych. Szerokie zastosowanie zawdzięczają między innymi:

  • trwałości i jakości wykonania;
  • wąskiej główce, dzięki której klucz zmieści się w ciasne przestrzenie, do których nie ma dostępu za pomocą zwykłego klucza;
  • podwójnej grzechotce, w którą wyposażone są klucze płasko-oczkowe Sata, grzechotka działa zarówno po stronie płaskiej, jak i oczkowej klucza;
  • grzechotkom Gearwrench, których zakres obrotu wynosi zaledwie 5 stopni.


Klucze Sata – narzędzia dostępne w ofercie Emast.pl

Oprócz wspomnianych już kluczy płasko-oczkowych w naszej ofercie dostępny jest znacznie szerszy wybór kluczy Sata. Dużą część asortymentu stanowią klucze płaskie Sata, czyli rodzaj stosowany powszechnie w wielu rodzajach prac. Do śrub, do których dostęp jest łatwy i możliwy od góry, przeznaczone są, dostępne również w sklepie Emast.pl, klucze nasadowe Sata.

Dopiero wyposażasz swój warsztat lub chcesz zastąpić wyeksploatowane klucze nowymi? W sklepie Emast znajdziesz zestaw kluczy Sata w różnych wariantach. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz miał pod ręką wszystkie powszechnie używane rozmiary kluczy w wybranym rodzaju. Zestawy narzędzi Sata zamknięte są w ergonomicznych etui lub saszetkach.