Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Prezent dla złotej rączki

RedakcjaDec 13, 2022 1:04:00 PM

Złota rączka to człowiek od zadań prostych, bardziej złożonych i tych zdecydowanie bardziej skomplikowanych. Mając wśród bliskich utalentowaną złotą rączkę, doskonale wiemy, że możemy się do niej zwrócić z niemalże każdą domową usterką.

Jak wybrać podarunek dla domowej złotej rączki, a jak dla utalentowanego fachowca, który podejmuje się prac w wielu branżach?

TIROSS LATARKA CREE 10W AKU TS-1151 TS-1151

Indeks handlowy: TS-1151
Cena: ok. 70 zł

MILWAUKEE SZCZYPCE UNIWERSALNE VDE 180mm

Indeks handlowy: ME4932464572
Cena: ok. 100 zł

AWTOOLS POZIOMICA ALUMINIOWA 100cm AW29914

Indeks handlowy: AW29914
Cena: ok. 25 zł

AWTOOLS ZESTAW KLUCZY 108el 1/2

Indeks handlowy: AW39108
Cena: ok. 340 zł

AWTOOLS STÓŁ WARSZTATOWY SKŁADANY 7W1 AW30580

Indeks handlowy: AW30580
Cena: ok. 590 zł

AWTOOLS ZESTAW WKRĘTAKÓW S2 / 10szt. AW36822

Indeks handlowy: AW36822
Cena: ok. 35 zł

AWTOOLS SZAFKA WARSZTATOWA + 177SZT. NARZĘDZI AW15100

Indeks handlowy: AW15100
Cena: ok. 2450 złPrezent dla złotej rączki

Zorientujmy się w pierwszej kolejności, jakie prace najczęściej podejmuje złota rączka. Czy zajmuje się naprawami, instalacjami, remontami, a może pracami wykończeniowymi lub związanymi z budową? Uwzględnijmy również fakt, z jaką częstotliwością, w jakich miejscach i dla kogo pracuje złota rączka. Jeśli w grę wchodzą działania pomocowe dla najbliższych, przyjaciół i znajomych, będziemy wybierać nieco inaczej niż szukając prezentu dla osoby, która oferuje szeroką paletę usług dla klientów prywatnych i firmowych.

Branża wiodąca

Podarunek dla złotej rączki dopasujmy do branży, którą najczęściej zajmuje się taka osoba. Przy regularnie wykonywanych pracach w domu, ogrodzie, tych związanych z naprawami czy wymianą różnorakich części, przydadzą się rozmaite elektronarzędzia. W ofercie sklepu Emast.pl można znaleźć narzędzia wielofunkcyjne, bruzdownice, gwintownice, szlifierki, tokarki, przecinarki, wkrętarki, wyrzynarki, zgrzewarki i wiele innych.

Nie zapominajmy o tym, że niektóre z elektronarzędzi zajmują sporo miejsca i potrzeba przestrzeni, aby wygodnie i bezpiecznie z nich korzystać. Zorientujmy się zatem, czy bliska osoba dysponuje takim miejscem, np. w swoim garażu, w którym urządzono warsztat majsterkowicza.

Narzędzia dla specjalistów

Złota rączka może się zajmować hydrauliką, elektryką, stolarstwem i nie tylko. Miejmy tę kwestię na uwadze, ponieważ to zdecydowanie ułatwia wstępną selekcję. Łatwiej poruszać się w obrębie konkretnej kategorii narzędzi dla specjalistów. Profesjonalne sprzęty czy urządzenia doceni zarówno amator, jak i fachowiec mający swoją działalność.

Uniwersalny podarunek dla złotej rączki

Weźmy pod uwagę zainteresowania złotej rączki – bliskiej dla nas osoby. Przyjrzyjmy się lub zapytajmy podczas niezobowiązującej rozmowy, czego brakuje na wyposażeniu przydomowego czy firmowego warsztatu.

Możemy również postawić na zakup szafki narzędziowej lub mobilnego wózka, aby złota rączka zawsze miała wszystko pod ręką. To uniwersalny podarunek, który zadowoli zarówno amatora, typowego hobbystę, jak i profesjonalistę oferującego swoje usługi w szerokim zakresie.