Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Ściągacze do łożysk, sprężyn, tapicerki

Produkty 1-18 z 336

Produkty 1-18 z 336

Każdy mechanik samochodowy, czy nawet domowy majsterkowicz doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno jest wykonywać pracę bez odpowiednich narzędzi. Aby móc cokolwiek zdemontować z podzespołów samochodowych potrzebne jest do tego celu odpowiednie narzędzie. Nasza oferta zawiera ściągacze samochodowe, które są narzędziami niezastąpionymi, jeśli chodzi o demontaż poszczególnych elementów, nie narażając ich na uszkodzenia.

 

Demontaż elementów samochodowych

Zabierając się do demontażu dowolnych elementów wyposażenia samochodu, aby nie doprowadzić do ich nieumyślnego uszkodzenia, należy korzystać z dedykowanych narzędzi. W naszej ofercie odnajdą Państwo każdy rodzaj ściągacza, z którego pomocą dokonają demontażu poszczególnych podzespołów. Elementy te w nienaruszonym stanie będą powtórnie nadawać się do zamontowania po skończonym serwisie pojazdu.

 

Ściągacze do tapicerki

Z pomocą oferowanych przez nas ściągaczy możliwe stanie się zdemontowanie delikatnych elementów tapicerki, wykonanie niezbędnych prac i powtórne jej zmontowanie. W zależności od elementów, jakie mają być zdemontowane, oferta zawiera dedykowane modele ściągaczy. Umiejętne obsługiwanie się narzędziami nie wyrządzi żadnej szkody elementom tapicerskim, nawet skórzanym.

 

Ściągacze do łożysk, sprężyn i elementów mechanicznych

Jeśli wystąpi konieczność demontażu elementów mechanicznych, jak na przykład sprężyny czy łożyska, znacznie krócej będzie trwać praca, kiedy zastosuje się odpowiedni ściągacz. Zdejmując sprężyny, nie da się tego zrobić bez zaopatrzenia się w ściągacz do sprężyn, którego sprawdzone i wytrzymałe modele znajdują się w naszej ofercie. Elementy napędu nie da się zdemontować bez takich narzędzi jak na przykład ściągacz do przegubów kulowych. Bez tych narzędzi jest to niewykonalnym zadaniem! To samo tyczy się precyzyjnego zdjęcia łożysk. Posiadając ściągacz łożysk wewnętrznych, które są bardzo delikatne, można je wyjąć bez jakichkolwiek uszkodzeń. Te i inne ściągacze do popularnych pojazdów znajdą Państwo w naszej ofercie.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą narzędzi spawalniczych. W naszym asortymencie posiadamy m.in. palniki gazowe, przecinarki plazmowe, spawarki inwertorowe i wiele więcej.