Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

AWTOOLS

Produkty 1-18 z 3043

Strona

Produkty 1-18 z 3043

Strona

AWTOOLS jest marką narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu narzędziowego, która początku swojej działalności, czyli od roku 2013, zdobyła solidną pozycję w tej branży na rynku w Europie Środkowo-Wschodniej. W ofercie sklepu internetowego Emast.pl dostępny jest bardzo szeroki wybór narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu AWTOOLS, dzięki którym możesz w pełni profesjonalnie wyposażyć swój warsztat – zarówno profesjonalny, jak i hobbystyczny.


Narzędzia ręczne AWTOOLS w sklepie Emast.pl

Narzędzia ręczne stanowią największą część asortymentu marki AWTOOLS. Każdy warsztat należy zacząć wyposażać właśnie od narzędzi ręcznych, które są podstawą wykonywania wszelkich prac naprawczych i montażowych. Asortyment marki AWTOOLS jest przeznaczony dla pracowników bardzo wielu branż. Z narzędzi tej marki mogą korzystać bowiem stolarze, specjaliści zajmujący się obróbką metali, hydraulicy, spawacze, mechanicy, budowlańcy, monterzy instalacji, wykończeniowcy i wielu innych fachowców. W asortymencie sklepu Emast.pl znajdziesz bardzo szeroki wybór narzędzi AWTOOLS, m.in.:

 • najczęściej używane narzędzia ręczne, np. szczypce, młotki, klucze,śrubokręty;
 • piły i różnego rodzaju przecinaki;
 • giętarki do rur;
 • imadła i różnego rodzaju chwytaki;
 • palniki i końcówki do palników;
 • łomy;
 • i wiele innych.


Narzędzia AWTOOLS dostępne są pojedynczo lub w zestawach, które zawierają komplety kluczy czy śrubokrętów w różnych wariantach i rozmiarach. Takie zestawy są najlepszą opcją dla osób, które dopiero wyposażają swój warsztat – dzięki temu rozwiązaniu nie zaskoczy Cię brak któregoś rodzaju klucza czy śrubokręta lub rozmiaru. To także najłatwiejszy i najtańszy sposób na pełne wyposażenie warsztatu w dany rodzaj narzędzia. Marka AWTOOLS dostarcza do naszego sklepu również skrzynki na narzędzia, które ułatwiają przechowywanie i transport wyposażenia swojego warsztatu.


Elektronarzędzia AWTOOLS – podnieś wydajność swojej pracy

Marka AWTOOLS ma w swojej ofercie również elektronarzędzia, czyli urządzenia, bez których nie da się precyzyjnie, w krótkim czasie i niewielkim nakładem sił wykonać wielu prac. Wśród elektronarzędzi AWTOOLS w naszej ofercie dostępne są między innymi:

 • różne rodzaje szlifierek,
 • zagęszczarki,
 • sprężarki olejowe,
 • zgrzewarki,
 • pistolety – m.in. lakiernicze i do przedmuchiwania.

Narzędzia AWTOOLS do domu i ogrodu

Z narzędziami AWTOOLS wykonasz wiele wymagających prac w ogrodzie – pomogą Ci w tym między innymi piły łańcuchowe, siekiery, nożyce do żywopłotu, wiertnice, a także kosiarki i kosy żyłkowe. Porządek w ogrodzie utrzymasz między innymi dzięki myjkom ciśnieniowym AWTOOLS.

AWTOOLS dostarcza nam również drabiny i rusztowania, niezbędne do wykonywania wielu prac naprawczych lub remontowych na wysokości, m.in. przy renowacji elewacji budynku czy naprawie rynien.