Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Pompy do wody

Produkty 1-18 z 162

Strona

Produkty 1-18 z 162

Strona

Kiedy dom stoi na działce, do której nie ma podciągniętej sieci wodociągowej, do normalnego funkcjonowania potrzebna będzie pompa do wody. W naszej ofercie znajdziesz pompy do wody o bardzo różnym zastosowaniu. Potrzebujesz pompy do ogrodu, domu lub szamba? Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź pompę, która rozwiąże Twój problem. Oferujemy pompy pochodzące od renomowanych marek, które gwarantują wysoką jakość i długą żywotność.

Pompa ogrodowa – do nawadniania zieleni

Jeśli pompa wodna potrzebna Ci jest do nawadniania swojego ogrodu, wówczas możesz zdecydować się na pompę do wody brudnej. Tego typu urządzenia możesz zanurzyć na przykład w zbiorniku, w którym magazynujesz deszczówkę. Jeśli posiadasz oczko wodne lub staw, pompa zanurzeniowa w zupełności sprawdzi się przy pobieraniu wody do nawadniania ogrodu.

Pompa wody czystej – niezbędna w gospodarstwie domowym

Jeśli wodę pompujesz, by wykorzystywać ją w domu, najlepszą inwestycją będzie dla Ciebie pompa do wody czystej. Zanurzona w studni lub oczku wodnym dostarczy Ci wody nie tylko do użytku domowego, ale również do pracy w gospodarstwie rolnym czy podczas remontu lub budowy.

Pompa spalinowa do wody

Pompy wody przydają się niestety także w przykrych sytuacjach, takich jak na przykład zalania. Do odpompowania wody z zalanych pomieszczeń najlepiej sprawdzi się pompa do wody spalinowa. Pomp spalinowych można używać jednak również podczas wypompowywania wody lub osuszania:

  • basenów, 
  • stawów, 
  • oczek wodnych, 
  • zbiorników melioracyjnych, 
  • wykopów budowlanych.

Możesz również wykorzystywać ją w gospodarstwie domowym. Niezbędna w miejscach bez dostępu do energii elektrycznej.

Pompy do szamba

Opróżnienie szamba wymaga specjalnego rodzaju pomp. Ze względu na mocne zanieczyszczenie wody, a także znajdujące się w niej odpady, takie jak choćby zużyte środki higieny osobistej, do osuszania szamba potrzebna będzie Ci pompa z rozdrabniaczem. Rozdrabniacz posiekać na drobne kawałki elementy znajdujące się w szambie. Pompa do szamba z rozdrabniaczem powinna być wyposażona w wysokiej jakości filtry.