Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Kobyłki stolarskie / warsztatowe

Produkty 10

Produkty 10

Każdy warsztat stolarski powinien być dobrze wyposażony i zaaranżowany w ergonomiczny sposób, który gwarantuje komfortową, skuteczną i bezpieczną pracę. Jednymi z elementów, dzięki którym jest to możliwe, są kobyłki stolarskie, nazywane czasami koziołkami. To prosta, składana konstrukcja, dzięki której możesz bez problemu zorganizować wygodne miejsce do różnego rodzaju prac stolarskich. Dzięki oferciesklepu z narzędziami Emast.pl możesz wyposażyć swoją stolarnię w kobyłki warsztatowe, które zagwarantują Ci wygodę i komfort pracy.

Kobyłka warsztatowa – do czego Ci się przyda?

Kobyłka stolarska posłuży Ci podczas wykonywania wielu rodzajów prac związanych z obróbką drewna. Możesz wykorzystać jej w czasie cięcia drewna na opał, szlifowania elementów drewnianych i wykonanych z innych materiałów, np. metali, nacinania, cięcia, a także w czasie malowania, lakierowania czy bejcowania. Na koziołkach możesz ustawić również blat roboczy.

Co więcej z elementu tego możesz korzystać nie tylko stolarz – kobyłka przyda się bowiem także w wielu innych warsztatach oraz na placu budowy.


Kobyłki stolarskie w ofercie Emast – gwarancja jakości i komfortowej pracy

W przypadku kobyłek, podobnie jak ma to miejsce z innymi narzędziami, stawiamy na rozwiązania, które gwarantują wiele korzyści dla komfortowej i efektywnej pracy w stolarni. Jakimi cechami charakteryzują się nasze koziołki warsztatowe?

  • Wykonane są z wytrzymałych materiałów, takich jak m.in. ocynkowana blacha stalowa, która gwarantuje stabilność i wysoki udźwig. Oferujemy także kobyłki stolarskie wykonane z wytrzymałych tworzyw sztucznych.

  • Lakierowana powierzchnia zapobiega postępowaniu korozji i sprawia, że nasze koziołki charakteryzują się większą odpornością na uszkodzenia spowodowane innymi czynnikami, niż wykazują kobyłki warsztatowe drewniane. Znacznie ułatwia to też konserwację i utrzymanie kobyłek w czystości.

  • Wysoki udźwig pozwala wykonywać prace nawet na cięższych elementach, dzięki czemu mogą sprawdzić przy wymagających zadaniach czy nawet na placu budowy.

  • Regulowana wysokość pozwala zorganizować stanowisko pracy jak najlepiej dostosowane do specyfiki danego zadania oraz warunków fizycznych stolarza.

  • Możliwość złożenia koziołków warsztatowych na płasko ułatwia ich przechowywanie.


Jeśli chcesz usprawniać swoje usługi stolarskie, kobyłka okaże się absolutnie niezbędnym elementem wyposażenia warsztatu, dzięki któremu praca może być skuteczna i wygodna. Kobyłki warsztatowe z oferty sklepu Emast.pl to gwarancja wysokiej jakości, spełniającej oczekiwania najbardziej wymagających stolarzy.