Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

KÖNNER & SÖHNEN

Produkty 1-18 z 87

Strona

Produkty 1-18 z 87

Strona

Könner & Söhnen to niemiecki producent generatorów oraz sprzętu ogrodniczego. Firma dostarcza innowacyjne rozwiązania inwestorom prywatnym oraz przedsiębiorcom, którzy szukają urządzeń wysokiej klasy. Są wśród nich glebogryzarki Könner & Söhnen, pompy spalinowe do wody i środków chemicznych, a także generatory i obsypniki.

Asortyment na pewno spełni oczekiwania wszystkich wymagających klientów. Zobacz, co znajdziesz w sklepie Emast. Na pewno usatysfakcjonuje Cię jakość produktów, ich różnorodność oraz gotowość do intensywnej eksploatacji.


Produkty Könner and Söhnen

Firma Könner and Söhnen dostarcza bogaty asortyment niezawodnych produktów, głównie do zastosowania ogrodniczego i rolniczego, ale nie tylko. W ofercie znajdziesz:

  • glebogryzarki Könner & Söhnen,
  • pompy silnikowe,
  • generatory Könner & Söhnen,
  • akcesoria – obejmy na koła, kultywatory, obsypniki.

Ich obecność w Twoim przedsiębiorstwie na pewno widocznie poprawi tempo realizowania prac, jak również ich jakość oraz efektywność. Zwłaszcza że poszczególne sprzęty występują w różnych wariantach, co pozwala dość precyzyjnie dopasować rodzaj maszyny do zakresu wykonywanych zadań.


Jakie produkty Könner and Söhnen znajdziesz w ofercie Emast.pl?

Weźmy na przykład generatory Könner & Söhnen, które mogą być benzynowe inwertorowe, hybrydowe (LPG/benzyna) lub dieslowe. Sposób zasilania to nie jedyne rozróżnienie w tej kategorii produktów. Poszczególne modele mogą mieć też silniki o mocy 2,8 kW, 3 kW, a nawet 12 kW. Im bardziej profesjonalne zastosowanie i wyższe oczekiwania względem ciągłości pracy, tym bardziej zaawansowany sprzęt wybierz.

Inną grupą produktów Könner and Söhnen, które cieszą się renomą są glebogryzarki benzynowe oraz elektryczne. Modele KS 4HP-70, KS 7HP-850А czy KS 9HP-1350G-3 (400) znajdziesz u nas w atrakcyjnych cenach. Docenisz ja za to, że pracują niezawodnie, a dostęp do usług serwisowych i części zamiennych jest bezproblemowy zarówno w czasie trwania gwarancji, jak i po jej zakończeniu.


Kup narzędzia i maszyny Könner & Söhnen

Könner & Söhnen to firma, która produkuje narzędzia oraz maszyny do wielu zastosowań. Jako dystrybutor możemy Ci zaproponować glebogryzarki oraz generatory niemieckiej marki. Oprócz nich dostarczamy też naszym klientom kultywatory do ziemniaków, obsypniki do redlicy, obejmy z zębami do kół, osie. Masz pytania dotyczące tego asortymentu? Szukasz konkretnych rozwiązań dla swojego przedsiębiorstwa? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy przy wyborze urządzeń Könner & Söhnen.