Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

BOSTITCH

Produkty 1-18 z 174

Strona

Produkty 1-18 z 174

Strona

Doświadczenie firmy Bostitch liczy już grubo ponad wiek, bowiem producent ten rozpoczął swoją działalność w roku 1896. Od początku firma specjalizowała się w produkcji urządzeń i maszyn, których przeznaczeniem jest zszywanie ze sobą elementów wykonanych z różnych materiałów. To właśnie jej zasługą jest dostępność zszywek w gotowych pakietach, które są powszechnie dostępne zarówno w kontekście zszywaczy biurowych, jak i przemysłowych. Dlatego dzisiaj w ofercie sklepu Emast.pl można znaleźć gwoździarki, zszywacze i sztyfciarki, które okazują się narzędziami bardzo pomocnymi w pracach remontowych i montażowych. Zapraszamy do zapoznania się produktami Bostitch w naszej ofercie i wyboru narzędzi, które dzięki swoim parametrom okażą się jak najkorzystniejszym rozwiązaniem do Twojej pracy.

Bostitch – gwoździarka do pracy w każdych warunkach

Gwoździarki to specjalistyczne narzędzia, dzięki którym możliwe jest szybkie i dokładne wbijanie gwoździ, bez użycia młotka czy wykonywania wstępnego otworu ułatwiającego wbijanie go prostopadle. Gwoździarki Bostitch to narzędzia pneumatyczne, dlatego znakomicie sprawdzają się w profesjonalnej pracy, gwarantując wysoką wydajność i długą żywotność, którą zawdzięczają wytrzymałemu korpusowi.

W sklepie Emast dostępne są gwoździarki Bostitch różniące się parametrami, między innymi takimi, jak pojemność magazynka, maksymalny możliwy rozmiar gwoździ, kąt łączenia czy ciśnienie robocze. Dlatego łatwo jest dokonać optymalnego wyboru pod kątem wymagań swojej pracy.

Bostitch – gwoździe

W portfolio producenta gwoździarek nie mogło oczywiście zabraknąć gwoździ. W sklepie Emast.pl znajdziesz gwoździe Bostitch w taśmach, przystosowane do bezpośredniego użycia w gwoździarkach.

Bostitch – zszywacz pneumatyczny

W ofercie sklepu Emast.pl dostępne są zszywacze pneumatyczne Bostitch o różnych parametrach. Przeznaczone są do zszywanie różnego rodzaju materiałów, m.in. do tapicerowania czy montażu materiałów izolacyjnych w budownictwie. Portfolio producenta zawiera również zszywki Bostitch.

Sztyfciarki pneumatyczne i elektryczne Bostitch

Sztyfciarki to narzędzia, które uzupełniają proces klejenia, stąd też często wykorzystywane są we wstępnych etapach prac montażowych. Narzędzia dostępne są w wariantach pneumatycznym oraz elektrycznym (zasilane akumulatorem). W ofercie Emast znajdziesz też niezbędne do sztyftowania sztyfty Bostitich.

Sprężarki olejowe Bostitch

W portfolio marki Bostitch, które dostępne jest w naszej ofercie, znajduje się także sprężarka olejowa, dzięki której możliwe jest zasilanie pneumatycznych gwoździarek i innych narzędzi tego producenta.