Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

ORNO

Produkty 1-18 z 219

Strona
 1. ORNO GNIAZDA ZESTAW 2 x GNIAZDA STEROWANYCH PILOTEM OR-GB-439
  ORNO GNIAZDA ZESTAW 2 x GNIAZDA STEROWANYCH PILOTEM OR-GB-439
  Cena promocyjna Cena: 98,77 zł Regular Price 112,46 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 98.77 zł
 2. ORNO CZUJNIK ZALANIA 3xAAA OR-DC-629
  ORNO CZUJNIK ZALANIA 3xAAA OR-DC-629
  Cena: 48,34 zł
 3. ORNO CZUJNIK GAZU LPG 230V AC OR-DC-631
  ORNO CZUJNIK GAZU LPG 230V AC OR-DC-631
  Cena: 100,83 zł

Produkty 1-18 z 219

Strona

Orno to rodzinna firma z Polski, która dociera na rynek krajowy oraz rynki europejskie. Dostarcza klientom innowacyjne produkty z dziedziny domowej elektroniki.

Marka zyskała uznanie wśród odbiorców za sprawą nacisku położonego na jakość, strategię, wartości i budowanie efektywnego oraz stabilnego biznesu. Mając na uwadze szeroką ofertę produktów oraz innowacyjne rozwiązania, znaleźliśmy miejsce dla Orno w naszym sklepie.

Oferta marki Orno

W ofercie producenta Orno znalazły się produkty, takie jak:

 • czujnik zmierzchowy,
 • liczniki energii,
 • sterowniki oświetlenia,
 • dzwonki bezprzewodowe i przewodowe,
 • czujniki czadu,
 • domofony i wideodomofony,
 • zestawy interkomowe,
 • wizjery elektroniczne,
 • zamki szyfrowe,
 • i wiele innych.     

Są to zwykle niewielkich rozmiarów urządzenia, które sprawdzają się zarówno w obiektach prywatnych, jak i firmowych. Wpływają na komfortowe korzystanie ze wszystkich przestrzeni oraz mają za zadanie zwiększać bezpieczeństwo domowników, pracowników i innych osób korzystających z danego obiektu.

Od 1990 aż do dziś

Historia marki rozpoczęła się w 1990 roku, kiedy to powstał niewielki zakład poligraficzny. W 2001 roku działalność poligraficzna została zakończona, a firmę przekształcono w spółkę – ORNO Export-Import, która zajęła się importem. Rok później powstała pierwsza oferta handlowa, w której zagościły dzwonki bezprzewodowe – 6 modeli.

Dość szybko oferta zaczęła się poszerzać o kolejne produkty elektryczne, głównie za sprawą wejścia Polski do Unii Europejskiej. W 2008 roku do dotychczasowej oferty dołączyły liczniki energii, detektory tlenku węgla oraz akcesoria elektroinstalacyjne. Dwa lata później w ofercie zagościły produkty z branży oświetleniowej. Kolejno wprowadzono markę BAX – First choice, następnie OPT - ORNO Professional Technology. W 2017 roku wyróżniono cztery główne linie produktowe, postawiono na nowy wizerunek oraz nowe strategie.

Dziś marka Orno i jej produkty docierają do rzeszy klientów, w tym indywidualnych, we wszystkich krajach należących do Unii Europejskiej.