Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Pompy do paliwa i oleju

Produkty 1-18 z 60

Strona

Produkty 1-18 z 60

Strona

Pompka do paliwa lub oleju to urządzenie, które okaże się przydatne w wielu przypadkach podczas rozruchu pojazdów z silnikiem spalinowym lub serwisowaniu jednostek napędowych samochodów, motocykli, maszyn rolniczych czy łodzi silnikowych. Oferta sklepu Emast.pl jest bogata w różnego rodzaju pompki do paliwa i wymiany oleju, dzięki którym odsysanie płynów ze zbiorników okaże się łatwe, szybkie i efektywne.

Ręczna pompka do paliwa – zastosowanie

Pompy do paliwa mają bardzo szerokie zastosowanie, dzięki czemu mogą być wykorzystywane zarówno w pracy z pojazdami mechanicznymi i maszynami, jak tez w wielu pracach w domu i w ogrodzie. Ręczna pompka do paliwa pozwala na przelewanie różnego rodzaju cieczy, w tym cieczy niebezpiecznych, takich jak choćby benzyna, bez kontaktu człowieka z tą cieczą. Innym zastosowaniem pompy do paliwa jest dostarczanie go do pojemników, do których wlot jest ciasny i sprawia pewne ograniczenia. Nie można zapomnieć o tym, że pompka do spuszczania paliwa bardzo często używana jest do opróżnienia baku w przypadku:

  • złomowania pojazdu,
  • zalania baku niewłaściwym rodzajem paliwa,
  • prac serwisowych w obrębie zbiornika paliwa.

Pompy do paliwa w ofercie Emast.pl

W naszej ofercie dostępne są pompy ręczne pompki do paliwa, które gwarantują wysoki komfort pracy. Wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, które wykazują odporność na działanie paliwa, a także na wilgoć. Oprócz tego gwarantują długą trwałość, wygodę pracy dzięki ergonomicznym uchwytom.

Pompka do oleju – do czego służy

Dostępne w naszej ofercie pompy olejowe to narzędzie, które można wykorzystać zarówno w użytku profesjonalnym, w warsztacie motoryzacyjny, jak również w przydomowym garażu, a nawet w warunkach drogowych, kiedy wymiana oleju okaże się konieczna wskutek awarii.

Pompa do oleju silnikowego – co znajdziesz w sklepie Emast.pl?

Ofertę sklepu Emast.pl opracowujemy z myślą o jak najszerszej grupie Klientów, których potrzeby i oczekiwania mogą się od siebie znacząco różnić. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz zarówno ręczne, jak i elektryczne pompy do wymiany oleju. W zależności od swoich potrzeb i specyfiki pracy, do której niezbędna jest pompa do oleju silnikowego, możesz zdecydować się na urządzenie gwarantujące odpowiednią wydajność, a także ergonomię i trwałość.

Elektryczne pompy mogą być zasilane za pomocą klem lub gniazda zapalniczki samochodowej. Dzięki temu mogą być używane także w sytuacji kryzysowej na drodze.