Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

VOLTENO

Produkty 1-18 z 139

Strona

Produkty 1-18 z 139

Strona

Marka Volteno należy do prężnej firmy ZIPP, która działa głównie na rynku motoryzacyjnym. Volteno powstało z myślą o rosnącym zapotrzebowaniu na energooszczędne i wysoce funkcjonalne produkty elektryczne, które dodatkowo dostępne są w atrakcyjnych cenach. W ofercie sklepu Emast.pl znajdziesz funkcjonalne urządzenia elektryczne do domu lub innych lokali użytkowych, które podnoszą komfort korzystania z pomieszczeń i przebywania w nich.


Dlaczego warto zaufać marce Volteno?

Wentylatory Volteno, grzejniki, nawilżacze powietrza oraz inne produkty tej marki opracowywane są przez młody zespół ekspertów, którzy doskonale zdają sobie sprawę z potrzeb coraz większej grupy ludzi, wynikających ze zwiększającej się świadomości na temat zdrowia oraz zużycia energii elektrycznej. W dążeniu do celu pomagają im wspólna pasja i zaangażowanie w pracę.


Jakie produkty marki Volteno znajdziesz w ofercie sklepu Emast.pl?

Produkty Volteno okażą się ogromnie pomocne w domach, biurach lub innych rodzajach przestrzeni – zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Można wykorzystać je także w ogrodzie czy np. podczas organizowania wydarzeń plenerowych.


Wentylator Volteno

Biurkowy lub podłogowy wiatrak Volteno przyda się szczególnie w gorące dni, kiedy ruch powietrza w dużym stopniu podniesie komfort przebywania w pomieszczeniu. Wentylatory Volteno posiadają wiele przydatnych funkcji, takich jak przestawny kąt nachylenia, stabilne stelaże, kilka stopni regulacji prędkości wiatraka czy funkcję oscylacyjną. W ofercie naszego sklepu dostępny jest również termowentylator Volteno, który umożliwia wentylowanie rozgrzanego do określonej temperatury powietrza.


Volteno – nawilżacz powietrza

Nawilżacze powietrza to coraz częściej stosowane urządzenia w domach czy miejscach pracy. Pozwalają utrzymywać wilgotność powietrza w pomieszczenia na odpowiednim dla zdrowia poziomie. Ma to szczególne znaczenie dla alergików, którzy dzięki odpowiednio wilgotnemu powietrzu odczuwają łagodniejsze dolegliwości. Nawilżacze powietrza posiadają przydatne funkcje, np.: automatyczne wyłączanie przy pustym zbiorniku, pojemne zbiorniki, regulacja natężenia przepływu pary, podświetlenie w różnych kolorach.


Volteno – lampy i reflektory

Oferta lamp Volteno jest naprawdę szeroka i pozwala na wykorzystanie oświetlenia wewnątrz budynków i na zewnątrz. W sklepie Emast znajdziesz m.in.:

  • przenośne reflektory na statywach lub stelażach;
  • reflektory LED;
  • ogrodowe i tarasowe lampy solarne;
  • ozdobne kurtyny z lampek;
  • ozdobna lampa Volteno w kształcie kuli;
  • lampki choinkowe;
  • latarki.


Grzejniki Volteno

W ofercie producenta znajduje się m.in. olejowy grzejnik Volteno, który pomoże ogrzać zamknięte wychłodzone pomieszczenia. Wygodne kółka ułatwiają jego transport. W ofercie grzejników Volteno znajdują się również nagrzewnice powietrza, wykorzystywane w warunkach przemysłowych lub budowlanych.