Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

NAX

Produkty 14

Produkty 14

NAX jest marką, która produkuje urządzenia spalinowe do pracy w ogrodzie klasy premium. W jej portfolio dostępne są między innymi kosiarki spalinowe, piły łańcuchowe, kosy żyłkowe spalinowe czy odkurzacze spalinowe. Wszystkie urządzenia, dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych cechują się znakomitymi osiągami i długą żywotnością. Zapoznaj się z ofertą sklepu Emast.pl i wybierz najlepsze narzędzia NAX do swojego ogrodu.

Co wyróżnia narzędzia spalinowe do ogrodu NAX?

Każda kosiarka, kosa czy piła spalinowa NAX to urządzenia, które powstały w odpowiedzi na oczekiwania osób szukających maksymalnej wydajności i możliwie jak najwyższego komfortu w czasie pielęgnowania swojego ogrodu. Marka NAX postawiła sobie za cel dostarczać im niezawodny sprzęt, który spełni wszystkie ich oczekiwania, zapewniając dodatkowo bezpieczeństwo pracy. Ze sprzętem ogrodowym NAX możesz cieszyć się piękną zielenią w swoim zadbanym ogrodzie.

Narzędzia ogrodowe NAX – silniki Briggs&Stratton

Sprzęt ogrodowy NAX powstał w ścisłej współpracy z firmą Briggs&Stratton, znaną na całym świecie z dzięki produkcji znakomitych silników benzynowych. Dzięki udzielonej licencji każda kosa spalinowa NAX, kosiarka lub piła tej marki mogą korzystać z tych wydajnych i oszczędnych jednostek. Efekt połączenia silników Briggs&Stratton z technologią narzędzi ogrodowych NAX doceniają obecnie ludzie z ponad stu krajów na sześciu kontynentach.

Sprzęt ogrodowy NAX w ofercie sklepu Emast.pl

Najlepsze narzędzia spalinowe do ogrodu z portfolio marki NAX znajdziesz w naszej ofercie. Zobacz, jaki sprzęt pozwoli Ci zadbać pozwoli Ci doprowadzić swój ogród do idealnego stanu.

Kosiarki spalinowe NAX

Kosiarki spalinowe NAX to sprzęt, który całkowicie odmienia jakość i komfort pracy w ogrodzie. Jest to zasługą nie tylko wydajnych silników, ale również napędu, który ułatwia prowadzenia kosiarki w wyższej trawie i na nierównym terenie, oraz przednim skrętnym kołom – rozwiązanie to nie jest powszechnie spotykane w kosiarkach spalinowych.

Kosy spalinowe NAX

Każda kosa NAX gwarantuje bardzo wydajną i komfortową pracę w ogrodzie. Wszystko dzięki takim rozwiązaniom technologicznym, jak:

  • wydajny silnik;
  • system antywibracyjny;
  • dzielony wał z aluminiowym łącznikiem;
  • bardzo wygodny oburęczny uchwyt typu V (rowerowy).

Piły łańcuchowe NAX

Podobnie jak inne urządzenia ogrodowe NAX, piły spalinowe charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością i rozwiązaniami, które w znaczącym stopniu podnoszą komfort i ergonomię pracy. Jeśli zatem szukasz jakościowego narzędzia, które pozwoli Ci wygodnie przycinać gałęzie drzew i krzewów w Twoim ogrodzie, zdecyduje się na kosy NAX.

Odkurzacze spalinowe NAX

Jak najszybciej i najłatwiej uprzątnąć trawnik i podjazd z opadłych liści? Zaopatrując się w odkurzacze spalinowe NAX z funkcją dmuchawy. Zapomnij o uciążliwym grabieniu – dzięki tym urządzeniom uprzątniesz trawnik i cały ogród znacznie mniejszym nakładem pracy i czasu.

Postaw na sprzęt ogrodowy NAX

Z urządzeniami spalinowymi do ogrodu NAX zapewnisz sobie wydajną i komfortową pracę przy utrzymywaniu nienagannego wyglądu swoich żywopłotów, trawnika czy drzewek. W ofercie sklepu Emast.pl znajdziesz je w bardzo atrakcyjnych cenach.