Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Zakrętarki udarowe

Produkty 1-18 z 115

Strona
  1. MAKITA ZAKRĘTARKA UDAROWA 18V LI-ION 140Nm 2-BIEGI BLDC BEZ AKUMULATORÓW I ŁADOWARKI DTD155Z DTD155Z
    Cena promocyjna Cena: 324,72 zł Regular Price 572,47 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 309.96 zł

Produkty 1-18 z 115

Strona

Zakrętarka udarowa była kiedyś narzędziem używanym wyłącznie na budowach oraz w profesjonalnych warsztatach. Jednak dzisiaj coraz chętniej zaopatrują się w nią także domowi majsterkowicze. Zapoznaj się z ofertą zakrętarek udarowych w sklepie Emast i wybierz narzędzie, które sprosta wymaganiom, jakie stawia przed nimi Twoja praca.

Zakrętarka udarowa – do czego służy?

Zakrętarka udarowa to elektronarzędzie, które przeznaczone jest do wkręcania i wykręcania nie tylko wkrętów, ale również nakrętek i śrub. Sześciokątny kształt końcówki wrzeciona pozwala na przystosowanie narzędzia do pracy ze znormalizowanymi bitami. Jeśli natomiast zakończenie jest kwadratowe, wówczas można zastosować odpowiednie nasadki. Dzięki tej funkcji zakrętarkę można zastosować do pracy ze śrubami o sześciokątnych łbach, a także wkrętami o różnych nacięciach (gwiazdkowych, krzyżowych itd.).

Zakrętarka udarowa – jak udar pomaga w pracy?

Dzięki zastosowaniu udaru, dostępne u nas narzędzia umożliwiają pracę o bardzo zróżnicowanej wydajności. Przy niskim oporze wkręcanego elementu mocującego zakrętarka wprowadza szybki ruch obrotowy. Po napotkaniu odpowiednio dużego oporu urządzenia przełączają się w tryb powolnego ruchu udarowego. Takie dostosowanie trybu pracy w znaczny sposób ułatwia montaż, a także gwarantuje jak najlepszą wydajność narzędzia. Ponadto podnosi też bezpieczeństwo pracy zarówno dla operatora, jak i obrabianych materiałów.

Zakrętarki udarowe w ofercie Emast – dla amatorów i profesjonalistów

W naszej ofercie znajdziesz zakrętarki udarowe o różnym momencie obrotowym. Im jest on większy, tym większe elementy mocujące możesz nimi dokręcać i odkręcać. Z narzędziami o większej mocy powinni jednak uważać domowi majsterkowicze, którzy pracują z cieńszymi wkrętami, ponieważ zbyt duże siła i prędkość obrotu mogą przyczynić się do uszkodzenia nie tylko elementów łączeniowych, ale również materiałów. Dlatego dla domowych majsterkowiczów przygotowaliśmy ofertę zakrętarek udarowych o mniejszej mocy, które skutecznie radzą sobie w warunkach lżejszej pracy. Bardzo uniwersalnym rozwiązaniem są zakrętarki udarowe o regulowanym stopniu uruchamiania udaru – taką funkcję gwarantuje choćby wkrętarka udarowa Makita.

Dodatkowe funkcje

Dbamy o to, by w naszej ofercie znalazły się jedynie wydajne, bezpieczne i ergonomiczne narzędzia. Pomocne okazują się również niektóre dodatkowe funkcje, jak choćby ledowa latarka, która na swoim wyposażeniu ma większość urządzeń, choćby zakrętarka udarowa Bosch. Inne urządzenia, jak na przykład zakrętarka udarowa Milwaukee posiadają hydrauliczny układ napędowy, dzięki któremu narzędzie pracuje znacznie ciszej.

Zakrętarka udarowa akumulatorowa – nieograniczona mobilność

W naszej ofercie dominują zakrętarki udarowe akumulatorowe, które w żaden sposób nie ograniczają pracy – ich wydajność niczym nie ustępuje narzędziom zasilanym prądem 230 V, a sama praca jest znacznie wygodniejsza. Brak kabla nie ogranicza mobilności, a akumulatorowe narzędzie pozwala dostać się w trudno dostępne miejsca, czego nie gwarantowałaby zakrętarka udarowa sieciowa.