Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

PROMA

Produkty 1-18 z 61

Strona

Produkty 1-18 z 61

Strona

Firma Proma jest producentem profesjonalnych narzędzi i urządzeń, przeznaczonych głównie do obróbki różnych materiałów, m.in. drewna i metali. W ofercie tego producenta dostępne są narzędzia przeznaczone są do fachowych czynności, takie jak m.in. tokarki, przecinarki taśmowe, pilarki stołowe czy szlifierki wieloczynnościowe. Asortyment obejmuje także takie narzędzia Proma, jak imadła, prasy mechaniczne, dłuta tokarskie, tarcze szlifierskie czy ściski. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem producenta Proma w ofercie sklepu Emast.pl.


Przecinarki taśmowe Proma

Taśmowa przecinarka Proma to narzędzie, którego zadaniem jest przecinanie materiałów za pomocą metalowej taśmy, nazywanej również wstęgą, która przesuwa się wskutek współbieżnego obracania się dwóch kół.


Proma – piła taśmowa do metalu

W ofercie sklepu Emast dostępna jest piła taśmowa Proma stworzona specjalnie z myślą o przecinaniu elementów metalowych – od miękkiego aluminium aż do twardych metali wysokogatunkowych. Piła taśmowa do metalu Proma umożliwia cięcie elementów pod kątem dzięki zastosowaniu obrotu ramienia cięcia. Narzędzia te zawierają wiele przydatnych i ułatwiających pracę funkcji, takich jak:

  • dwubiegowy silnik,

  • manometr naciągu taśmy,

  • skrętne ramię,

  • siłownik opadania ramienia,

  • systemy chłodzenia,

  • szybkomocujące imadła.


Proma – piła taśmowa do drewna

Przecinarki taśmowe Proma do drewna są narzędziami w równym stopniu funkcjonalnymi jak przecinarki taśmowe do metalu. Podobnie jak tamte narzędzia, piły taśmowe do drewna również charakteryzują się trwałą i sztywną konstrukcją. Żeliwne stoły robocze są ergonomiczne i znacznie podnoszą komfort pracy. Ważną funkcją urządzeń jest nastawienia kąta stołu w zakresie od 0 do 45 stopni.


Szlifierka taśmowa Proma

Taśmowa szlifierka Proma przeznaczona jest do szlifowania dużych i płaskich elementów. Duża średnica tarczy, szybki ruch taśmy oraz prędkość obrotów gwarantują wydajną i efektywną pracę, która zajmuje odpowiednio niewiele czasu i odbywa się w komfortowych warunkach.


Proma – Tokarka

Tokarka Proma to gwarancja tego, że obrabianie przedmiotów skrawaniem, czyli poprzez usuwanie nadmiaru materiału, stanie się znacznie bardziej efektywne, wydajne i komfortowe. Swoją jakość zawdzięcza wysokim parametrom.


Piła stołowa Proma

Stołowa pilarka Proma to narzędzie niezbędne w każdym warsztacie stolarskim do przecinania drewnianych elementów po linii prostej. Podobnie jak inne profesjonalne narzędzia, tak samo pilarki stołowe Proma gwarantują wysokie osiągi i komfort pracy.


Proma – narzędzia w ofercie Emast.pl

Wśród ręcznych narzędzi w naszej ofercie dostępne jest m.in. imadło Proma w wielu wariantach różniących się parametrami. W asortymencie produktów Proma znajdują się również ściski prostokątne i prasy mechaniczne. Stolarze mogą wyposażyć się również w dłuta.