Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Odkurzacze przemysłowe

Produkty 1-18 z 136

Strona
 1. MAKITA ODKURZACZ 1200W VC4210M
  MAKITA ODKURZACZ 1200W VC4210M
  Cena promocyjna Cena: 2 884,60 zł Regular Price 3 256,17 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2884.60 zł
 2. BAIER ODKURZACZ 1200W 30L BSS606L 9248
  BAIER ODKURZACZ 1200W 30L BSS606L 9248
  Cena promocyjna Cena: 2 569,35 zł Regular Price 3 409,56 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2569.35 zł

Produkty 1-18 z 136

Strona

Odkurzacze przemysłowe to narzędzia, dzięki którym w łatwy i szybki sposób można usunąć zanieczyszczenia powstałe na terenie przedsiębiorstwa. Są to urządzenia do zadań specjalnych, ponieważ znacznie różnią się od odkurzaczy stosowanych w domach. Pomimo tego, że zasada działania jest taka sama, odkurzacze przemysłowe są w stanie poradzić sobie z najbardziej uporczywymi zanieczyszczeniami, dlatego znajdują swoje zastosowanie w zakładach produkcyjnych i przy pracach remontowo-budowlanych. Charakteryzuje się dużą mocą i odpornością na szkodliwe czynniki.

Klasy odkurzaczy przemysłowych

Wśród odkurzaczy przemysłowych dostępnych na rynku wyróżnia się:

 • odkurzacze klasy H – są to urządzenia wykorzystywane do pochłaniania najbardziej niebezpiecznych zanieczyszczeń; usuwają bardzo drobny pył, sadzę, pleść, azbest czy watę szklaną; dzięki specjalnym filtrom jego używanie jest bezpieczne dla zdrowia i życia operatora;
 • odkurzacze klasy M – doskonale radzi sobie z opiłkami drewna, warstwami farby, lakieru czy gipsu;
 • odkurzacze klasy L – sprawdzają się w warsztatach stolarskich i samochodowych; usuwają m.in. żwir i piasek.

Odkurzacze przemysłowe w sklepie Emast

W ofercie sklepu Emast znajdziesz wysokiej jakości odkurzacze przemysłowe pochodzące od renomowanych producentów. Wśród nich między innymi Ryobi, Yato, Karcher. Urządzenia dostępne w naszym sklepie cechują się wysoką wydajnością i niezawodnością. Oferujemy również odkurzacz przemysłowy bezworkowy, który wyposażony jest w wysokiej jakości filtr HEPA. Jego działanie polega na zasysaniu zanieczyszczeń i transportowaniu ich do specjalnego pojemnika, który filtruje powietrze. Dzięki temu wydobywające się z odkurzacza powietrze jest czyste i bezpieczne dla otoczenia. Odkurzacze bezworkowe polecane są szczególnie dla alergików i posiadaczy zwierząt. Zaletą używania go w zakładach przemysłowych jest również wydłużony czas pracy ze względu na brak konieczności częstej wymiany worka.

W bogatej ofercie urządzeń znajduje się również odkurzacz przemysłowy z otrząsaczem. Jest to sprzęt, który posiada funkcję czyszczenia filtra, dzięki czemu praca odkurzacza znacznie się wydłuża. Osiadający na filtrze brud i pył jest automatycznie usuwany z jego powierzchni i gwarantuje swobodny przepływ powietrza.

Jaki odkurzacz przemysłowy wybrać?

Wybierając odkurzacz przemysłowy należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii.

 • Klasa energetyczna – mówi o ilości zużytej energii podczas pracy odkurzacza; im klasa jest wyższa tym niższe jest zużycie prądu.
 • Tryb pracy – wyróżniamy tryb pracy na sucho i tryb pracy na mokro; istnieją również urządzenia łączące te dwie funkcje.
 • Zasilanie urządzenia – może być elektryczne bądź akumulatorowe.
 • Moc odkurzacza – moc odkurzacza przekłada się na jego skuteczność w radzeniu sobie z zanieczyszczeniami.
 • Wielkość zbiornika – najczęściej waha się ona od 10 do 50 litrów.

Wybór odkurzacza przemysłowego powinien być uzależniony od jego przeznaczenia. Przed wyborem należy dokładnie prześledzić ilość i rodzaj śmieci, z jakimi będzie musiał sobie poradzić.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Emast, a w razie jakichkolwiek wątpliwości do kontaktu z naszymi specjalistami.