STANLEY

Produkty 1-18 z 1906

Strona
 1. STANLEY WIERTARKA UDAROWA + AKCESORIA 30elem. STA7183 850W WALIZKA FMEH850K
  STANLEY WIERTARKA UDAROWA + AKCESORIA 30elem. STA7183 850W WALIZKA FMEH850K
  Cena promocyjna Cena: 414,28 zł Regular Price 555,96 zł
 2. STANLEY LAMPA 18V FMCL001B
  STANLEY LAMPA 18V FMCL001B
  Cena: 241,08 zł
 3. STANLEY WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA 18V V20 2x2,0Ah FMCD721D2K
  STANLEY WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA 18V V20 2x2,0Ah FMCD721D2K
  Cena promocyjna Cena: 736,04 zł Regular Price 778,29 zł
 4. STANLEY MŁOTOWIERTARKA SDS+ 800W 2,4J WYMIENNY UCHWYT SFMEH210K
  STANLEY MŁOTOWIERTARKA SDS+ 800W 2,4J WYMIENNY UCHWYT SFMEH210K
  Cena promocyjna Cena: 481,31 zł Regular Price 508,26 zł

Produkty 1-18 z 1906

Strona

Stanley to jedna z marek elektronarzędzi, narzędzi i akcesoriów podnoszących jakość i bezpieczeństwo pracy, która znalazła się w asortymencie sklepu Emast.pl. Elektronarzędzia Stanley gwarantują bardzo wysoką wydajność, długą żywotność oraz bardzo podniesiony komfort pracy. Zapoznaj się z ofertą sklepu Emast.pl i znajdź narzędzia Stanley, których potrzebujesz do prawidłowego i efektywnego wykonywania swojej pracy.

Elektronarzędzia Stanley

Elektronarzędzia pozwoliły wykonywać pracę znacznie szybciej, wydajniej i dokładniej. Marka Stanley przygotowała elektronarzędzia przeznaczone do zróżnicowanych prac, dlatego możesz wyposażyć nimi nawet najbardziej wszechstronny warsztat.

 • Wiertarka Stanley – wiertarka to jedno z najbardziej potrzebnych elektronarzędzi. Niezbędna okazuje się w domu oraz na placu budowy – gdzie z kolei najlepiej zda egzamin mocna młotowiertarka Stanley.

 • Kompresor Stanley – wiele narzędzi Stanley, jak na przykład klucze udarowe, ma zasilanie pneumatyczne. Oznacza to, że w ruch wprawia je sprężone powietrze, które wytwarza niezbędna do tego sprężarka Stanley. Takie rozwiązania są bardzo korzystne szczególnie w użytku profesjonalnym.

 • Szlifierki – szlifierki to również bardzo zróżnicowana grupa elektronarzędzi. W ofercie Emast dostępne są między innymi szlifierka prosta, mimośrodowa czy szlifierka kątowa Stanley. Każdy z rodzajów tego narzędzia ma inne parametry oraz przeznaczenie.

Oprócz tych najpopularniejszych elektronarzędzi marka Stanley oferuje również wyrzynarki, ukośnice, piły czy wkrętarki. Ponadto dostępne są również mniejsze narzędzia Stanley, takie jak zszywacze czy pistolety do kleju.

Stanley – narzędzia ręczne

Oprócz elektronarzędzi w ofercie marki Stanley dostępne są też narzędzia ręczne, bez których trudno wyobrazić sobie jakikolwiek warsztat – czy to domowy, czy profesjonalny. Wśród nich dostępne są między innymi śrubokręty, młotki, szpachle, szczypce, piły, narzędzia pomiarowe i wiele innych.

W sklepie Emast.pl możesz kupić również zestaw narzędzi Stanley, zwierający bardzo zróżnicowane narzędzia manualne. Skrzynka na narzędzia Stanley pozwoli Ci bez problemu transportować i przechowywać swój asortyment.

Klucze Stanley

Klucze są narzędziami niezbędnymi do różnych prac, dlatego zestaw kluczy Stanley to nieodzowny element każdego warsztatu. W warsztatach motoryzacyjnych przydadzą się klucze nasadowe Stanley. Zestaw kluczy nasadowych Stanley zawiera wiele rozmiarów kluczy, które sprawdzą się w różnych zadaniach.