OERLIKON

Produkty 1-18 z 34

Strona
 1. OERLIKON UCHWYT SPAWALNICZY TIG WTT2 18W EB-FLEX S / C5B, 320A, 4m W000382788
  OERLIKON UCHWYT SPAWALNICZY TIG WTT2 18W EB-FLEX S / C5B, 320A, 4m W000382788
  Cena promocyjna Cena: 568,26 zł Regular Price 832,78 zł
 2. OERLIKON ELEKTRODA OVERCORD E FI 4,0 mm RUTYLOWA 93 szt. W000287161
  OERLIKON ELEKTRODA OVERCORD E FI 4,0 mm RUTYLOWA 93 szt. W000287161
  Cena promocyjna Cena: 70,36 zł Regular Price 92,71 zł

Produkty 1-18 z 34

Strona

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktów marki Oerlikon. Jest to jeden ze światowych liderów zajmujących się technologiami powierzchniowymi. Firma dostarcza rozwiązania, które poprawiają efektywność procesów przetwórczych tworzyw sztucznych oraz związanych z obróbką metali. Dzięki Oerlikon, spawarki mogą pracować dłużej i bardziej wydajnie, jako że ich wytrzymałość ulega znacznej poprawie.

Przygotowaliśmy duży wybór produktów Overcord Oerlikon. Czekają na Ciebie elektrody, spawarki i druty spawalnicze w wielu wersjach. Zdecyduj się na te, które pozwolą Ci pracować wydajnie, wygodnie i zgodnie z najlepszymi standardami jakości oraz bezpieczeństwa.


Narzędzia i spawarki Oerlikon

Szukasz elektrody, drutu spawalniczego, spawarki? Oerlikon dostarcza kompleksowe narzędzia i sprzęty dla firm działających w branży motoryzacyjnej i transportowej, lotniczej, medycznej, produkującej żywność i opakowania, energię, zajmujących się inżynierią oraz towarami konsumpcyjnymi. W każdej z nich potrzebne są powłoki wykonane z metalu lub solidnego tworzywa sztucznego. Wpływa to na poprawę wytrzymałości mechanicznej, a także na estetykę i efektywność produktów. Aby powstające elementy miały pożądane parametry, niezbędne jest wyprodukowanie ich z użyciem narzędzi dostarczanych przez Oerlikon. W sprzedaży mamy:

 • spawarki,
 • drut spawalniczy,
 • elektrody,
 • uchwyty (solo lub w zestawach),
 • zaciskacze spawalnicze,
 • elektrody Overcord,
 • płyny chłodzące Freezecool.


Akcesoria i osprzęt Oerlikon

Polecamy też akcesoria ochronne dla operatorów. Są to przede wszystkim rękawice Weldline oraz przyłbice spawalnicze. Chronią one oczy, skórę twarzy oraz rąk przed poparzeniem i zdecydowanie wpływają na komfort pracy.

Szukasz niezawodnych drutów spawalniczych? Oerlikon oferuje miedziane pręty do spawania metodą TIG stali niestopowych, stali niskostopowych węglowo-manganowych, stali konstrukcyjnych, stali na urządzenia ciśnieniowe. Podobnie jak inne produkty tej marki, druty pozostają wytrzymałe, gotowe do pracy nawet w niskich temperaturach.

Podobnie elektrody – znajdziesz je w wielu wersjach, co pozwoli na dopasowanie narzędzia do rodzaju prac montażowych (spawanie kotłów, przemysł okrętowy).


Produkty Oerlikon zamawiaj w naszym sklepie

Gdzie kupisz korzystne cenowo, oryginalne produkty Oerlikon? Spawarki, elektrody, druty spawalnicze oraz inne akcesoria, w tym środki ochrony osobistej czekają na Ciebie w Emast.pl. Zamów je online, aby cieszyć się z niskiej ceny oraz szybkiego terminu realizacji usługi.