Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

GALMAG

Produkty 1-18 z 45

Strona

Produkty 1-18 z 45

Strona

Galmag to polski producent obuwia i akcesoriów ochronnych, którego siedziba znajduje się w Łodzi. Firma powstała w 2010 roku. Już to, kilkunastoletnie doświadczenie na rynku, zaowocowało znaczącym poszerzeniem pierwotnej oferty oraz zdobyciem szerokiego grona zaufanych odbiorców.

Na początek obuwie robocze

Firma rozpoczęła swoją działalność od produkcji i importu obuwia roboczego oraz butów gumowo-filcowych. Obecnie w ofercie znajdują się nie tylko buty robocze galmag, lecz również odzież, rękawice i akcesoria ochronne. Przedsiębiorstwo postawiło na mocny rozwój produktów z kategorii środków ochrony indywidualnej.

Galmag może się pochwalić współpracą z wieloma partnerami na terenie Polski, ponadto całej Unii Europejskiej. Wśród odbiorców i partnerów nie brakuje również tych zlokalizowanych na całym świecie.

Oferta firmy Galmag

W ofercie firmy Galmag królują gumowce i obuwie ochronne różnego rodzaju. Dostępnych jest ponad 70 modeli butów bezpiecznych oraz zawodowych, z klasy premium i ekonomicznej.

Dostępne są ponadto 23 modele rękawic bazujących na różnych materiałach:

  • dzianinach poliestrowych,
  • dzianinach bawełnianych,
  • lateksie,
  • nitrylu,
  • skórze,
  • gumie termoplastycznej,
  • PVC.

Od 2020 roku Galmag rozwija dział odzieży ochronnej. Są to cztery linie ubrań roboczych, które cechują się funkcjonalnością, wygodą użytkowania, precyzyjnym szyciem i wzmacnianymi szwami. Wszystko po to, aby dostosować je do potrzeb każdego użytkownika oraz rodzaju wykonywanych prac. Te same zasady przyświecają firmie podczas tworzenia obuwia ochronnego, a także wspomnianych rękawic.

Produkty o nie tylko wysokiej jakości wykonania

Poza wysoką jakością wykonania produkty od Galmag mogą się pochwalić estetyką, która nawet w obuwiu i odzieży roboczej ma dla użytkowników znaczenie.

Na uwagę zasługuje jednak przede wszystkim dostępność wielu modeli poszczególnych kategorii asortymentu. Wśród butów można znaleźć nie tylko gumowce, lecz także trzewiki, półbuty sandały czy śniegowce. Galmag buty wyróżniają się funkcjonalnością, komfortem noszenia oraz maksymalną ochroną przed działaniem zarówno czynników zewnętrznych, jak i rozmaitych substancji, w tym wielu chemikaliów.