Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Zgrzewarki do rur, blach i ogniw

Produkty 13

  1. DEDRA ZGRZEWARKA DO RUR PCV 1500W + AKCESORIA + WALIZKA DED7514
    Cena promocyjna Cena: 263,84 zł Regular Price 271,22 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 251.84 zł

Produkty 13

Naprawa instalacji sanitarnych ze zgrzewarką z oferty sklepu Emast będzie znacznie łatwiejsza i możliwa do wykonania samemu. Oferujemy narzędzia, dzięki którym uzyskasz trwałość i szczelność połączeń rur wykonanych z tworzyw termoplastycznych. Zobacz, jakie zgrzewarki do rur znajdziesz w naszym asortymencie.

Zgrzewarka do rur – zastosowanie

Znajdujące się w naszej ofercie zgrzewarki do ogniw rurowych służą do zgrzewania rur i kształtek wykonanych z materiałów termoplastycznych, np. polietylenu lub polipropylenu. Tworzywa to stosuje się przy wykonywaniu instalacji sanitarnej oraz centralnego ogrzewania.

Zgrzewanie ogniw następuje poprzez stopienie obydwu części rury oraz dociśnięcie ich do siebie. Zgrzew, który powstaje w ten sposób, posiada jednolitą strukturę, dzięki czemu połączenie jest trwał i wytrzymałe.

Zgrzewarki do rur z oferty Emast

Oferowane przez nas zgrzewarki przeznaczone są do łączenia rur o bardzo zróżnicowanej średnicy. W zależności od modelu matryce wynoszą od 16 lub 20 milimetrów do 63 milimetrów. Wszystkie matryce pokryte są powłoką z teflonu – gwarantuje to jeszcze trwalsze połączenie rur. Czym jeszcze charakteryzują się zgrzewarki dostępne w ofercie Emast.pl?

  • Pracują w zakresie temperatury od 0 do 300 stopni Celsjusza.
  • W zestawach posiadają ergonomiczne statywy, które ułatwiają zgrzewanie fragmentów rur.
  • Zawierają elementy niezbędne do wymiany matryc, m.in. imbusy.
  • Zestawy sprzedawane są w metalowych walizkach, które ułatwiają ergonomiczne przechowywanie wszystkich elementów.

Zgrzewarki – marki dostępne na Emast.pl

W naszej ofercie znajdują się aktualnie zgrzewarki marek Yato oraz AWTools. Marka Yato wyposażyła swoje urządzenia w cyfrowy wyświetlacz z przyciskami umożliwiającymi dokładne ustawienie parametrów zgrzewania. Zgrzewarki AWTools zawierają również nożyce do rur wykonanych z PCV, a także rękawice ochronne znacznie poprawiające bezpieczeństwo podczas pracy.

Dostępne u nas zgrzewarki zdadzą egzamin zarówno w firmach remontowych, jak i w warsztatach domowych majsterkowiczów.