Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Opis działalności


Firma AW-Narzędzia (właściciel marki EMAST.PL) istnieje na rynku od 1999r. Jest jednym z największych w Polsce importerów i dystrybutorów hurtowych narzędzi ręcznych, ogrodniczych, elektronarzędzi, maszyn i urządzeń spalinowych.

Firma AW-Narzędzia w ciągu 20 lat działalności wypracowała wysokie standardy handlowe i dystrybucyjne, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów i świadomość marki AW-Narzędzia. Z opinii wielu kontrahentów hurtowych wiemy, że jesteśmy doceniani m.in. za kompleksowość oferty, elastyczny system realizacji zamówień (poprzez mobilnych handlowców, intetrnetowy system zamówień hurtowych, sklep stacjonarny) oraz sprawną realizację zamówień (własny transport oraz sprawdzone firmy spedycyjne).

AW-Narzędzia sprzedaż hurtową na terenie całej Polski realizuje poprzez wykwalifikowany dział handlowy oraz sieć 18 mobilnych doradców handlowych.

Dystrybucję detaliczną prowadzimy przez 2 kanały sprzedaży:
stacjonarny sklep detaliczny AW-Narzędzia o powierzchni ponad 700 mkw, który zlokalizowany jest w Białymstoku przy ulicy Sławińskiego 8. W jego bieżącym asortymencie znajduje się ponad 30 tys. produktów i stanowi on punkt zaopatrzenia dla klientów z terenu północno-wschodniej Polski, a także klientów zza wschodniej granicy.
internetowy sklep detaliczny EMAST.PL, w którym znajduje się cały nasz asortyment z aktualizowanym na bieżąco stanem magazynowym.

AW-Narzędzia jest także twórcą marki narzędzi AWTOOLS, która powstała w 2013r., w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie wśród klientów na produkty dobrej jakości wraz z zachowaniem najlepszych warunków handlowych. Na szeroką gamę artykułów składają się głównie narzędzia przeznaczone do pielęgnacji ogrodu, zarówno elektryczne jak i spalinowe, narzędzia pomiarowe oraz produkty z przeznaczeniem do wyposażenia warsztatu samochodowego.

Wszystkie produkty należące do marki AWTOOLS są objęte pełną gwarancją producenta oraz wsparciem serwisowym, wraz ze stałym dostępem do części zamiennych dla elektronarzędzi oraz narzędzi spalinowych.