Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Agregaty prądotwórcze

Produkty 1-18 z 101

Strona
  1. GENERATOR PRĄDOTWÓRCZY RIPPER 230V 3KW M82484
    GENERATOR PRĄDOTWÓRCZY RIPPER 230V 3KW M82484
    Cena promocyjna Cena: 2 137,74 zł Regular Price 2 202,93 zł

Produkty 1-18 z 101

Strona

Agregat prądotwórczy jest niezbędny wszędzie tam, gdzie do pracy potrzebujesz prądu elektrycznego, jednak w tym miejscu nie ma do niego dostępu. Ogród, plac budowy, imprezy plenerowe – wszędzie tam potrzebny jest agregat, który wygeneruje niezbędną ilość energii. Agregaty prądotwórcze nieocenione są również podczas awarii sieci elektrycznej w domu lub zakładzie pracy.

Agregat prądotwórczy do domu

W naszej ofercie znajdziesz agregaty prądotwórcze o dużej mocy, sięgającej kilku lub nawet ponad dziesięciu kilowatów. Taka moc wystarczy, by w przypadku przerwy w dostawie energii elektrycznej zasilić urządzenia domowe. Szczególnie istotne są urządzenia, które powinny pracować bez przerwy, tj. lodówki, komputery czy przede wszystkim systemy alarmowe. Aby zapewnić im nieprzerwany dostęp do prądu, zdecyduj się na dostępne w naszym sklepie agregaty z funkcją elektrycznego uruchomienia. Dzięki temu generator prądotwórczy zaczyna zasilać domową sieć elektryczną w momencie spadku napięcia prądu.

Jaki generator prądu do pracy z elektronarzędziami

Elektronarzędzia o dużej mocy, które wykorzystuje się w warsztatach, zakładach przemysłowych lub na budowach, bardzo często wymagają zasilania prądem 400V. Oznacza to, że niezbędny do pracy okaże się agregat prądotwórczy trójfazowy. Oczywiście generatory te mają zwykle dużą moc, która jest niezbędna do zasilania mocnych narzędzi. Przy długotrwałej pracy bardziej ekonomicznym rozwiązaniem na pewno będzie agregat prądotwórczy diesel.

Mały agregat prądotwórczy – recepta na awarię lub na biwak

W naszej ofercie znajdują się małe generatory prądu o niższych parametrach. Warto posiadać je przede wszystkim ze względu na konieczność awaryjnego zasilania nieco słabszych elektronarzędzi. Jednofazowy agregat inwerterowy ma moc kilkuset watów, dzięki czemu bardzo dobrze zdaje egzamin również podczas biwaków lub podróży. Z powodzeniem zasili na przykład turystyczne elektryczne kuchenki czy pozwoli naładować urządzenia mobilne. Dostępne w naszej ofercie małe agregaty mają kompaktowy, poręczny kształt, dzięki czemu są łatwe w transporcie i przechowywaniu. Szczelna obudowa tłumi hałas, dzięki czemu generator nie zakłóca spokoju podczas biwaku lub wycieczki.

Agregaty prądotwórcze – ceny

Cena agregatu zależy od bardzo wielu czynników, przede wszystkim jego mocy, a także zaawansowania funkcji. Dlatego silne generatory trójfazowe, którymi można z powodzeniem zasilać dom lub elektronarzędzia kosztują kilka-kilkanaście tysięcy złotych. Natomiast proste urządzenia o niskiej mocy kupić można już za około 2 tysiące złotych.