Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Zawiesia pasowe (opaski ślimakowe i obejmy zaciskowe)

Produkty 1-18 z 156

Strona

Produkty 1-18 z 156

Strona

W żadnym warsztacie mechanicznym ani nawet domowym garażu nie może zabraknąć takich przedmiotów jak opaska ślimakowa, obejmy, czy zawiesia. Sytuacji, w których mogą się przydać, jest bardzo wiele i warto się zaopatrzyć w różne modele, które zawsze będą pod ręką. Domowe instalacje hydrauliczne, mechanika pojazdowa czy zwyczajny transport to te dziedziny życia, w których opaski i zawiesia mogą się przydać. Nadają się do każdego rodzaju zastosowania, dzięki czemu ich wachlarz zastosowań jest tak szeroki.

 

Błyskawiczne łączenie elementów - opaska metalowa

Metalowe opaski, jakie można znaleźć w naszym asortymencie, są zróżnicowane modelowo, jak i rozmiarowo. Bez względu na to, jaka opaska metalowa ślimakowa będzie Ci potrzebna, u nas z pewnością ją znajdziesz! Opaska zaciskowa ślimakowa nadaje się do łączenia rur metalowych, plastikowych, a także elementów mechanicznych. Obejmy zaciskowe, które oferujemy do łączenia kabli oraz lin są trwałe i solidnie wykonane. Nie podlegają rdzewieniu i przez cały okres eksploatacji zachowują swoje właściwości mechaniczne.

 

Dodatki i dedykowane zestawy

W naszej ofercie odnajdziesz przygotowane zestawy, które zawierają różne obejmy jak obejma ślimakowa w uniwersalnych rozmiarach, a także podstawki, dzięki którym wykonanie każdej czynności stanie się znacznie łatwiejsze i mniej czasochłonne. Są to modele łatwe w montażu, lekkie oraz wytrzymałe mające możliwość dość szerokiej regulacji. Pozwala to na poszerzenie pola ich zastosowania. 

 

Pasy mocujące w transporcie

Poza metalowymi opaskami nasza oferta zawiera również pasy i zawiesia pasowe, które są nieodzownym elementem podczas transportu, nawet z użyciem dźwigu. Zawiesia transportowe występują w całej gamie rozmiarów. Są to modele o odpowiedniej długości i atestowanej wytrzymałości. Każdy oferowany przez nas pas transportowy przeszedł testy wytrzymałościowe, jest solidnie wykonany oraz odporny na działanie wielu substancji chemicznych. Poza tym każdy pas mocujący posiada zwiększoną ochronę przed zużyciem, co zapewnia im niezakłóconą pracę przez cały okres ich przydatności do użycia.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą narzędzi spawalniczych. W naszym asortymencie posiadamy m.in. palniki gazoweprzecinarki plazmowespawarki inwertorowe i wiele więcej.