Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Prezent dla elektryka

RedakcjaNov 17, 2022 12:34:00 PM

Elektryk zajmuje się projektowaniem i układaniem instalacji, naprawami, modyfikacjami oraz podłączaniem rozmaitych urządzeń. Czeka na niego wiele zadań, nawet wtedy, gdy branża elektryczna to „tylko” pasja.

Jaki prezent dla elektryka sprawdzi się najlepiej? Co warto wybrać, aby podarunek satysfakcjonował i należycie spełniał swoje funkcje?

YATO WYKRYWACZ / DETEKTOR 73131 YT-73131

Indeks handlowy: YT-73131
Cena: ok. 150 zł

AWTOOLS MIERNIK CYFROWY UNIWERSALNY AW17500

Indeks handlowy: AW17500
Cena: ok. 50 zł

SILVER ZACISKARKA DO KABLI 6-50mm 10564

Indeks handlowy: EX10564
Cena: ok. 85 zł

YATO PRÓBNIK NAPIĘCIA INDUKCYJNY YT-28312

Indeks handlowy: YT-28312
Cena: ok. 15 zł

AWTOOLS SZCZYPCE ŚCIĄGACZ IZOLACJI 205mm AW16705

Indeks handlowy: AW16705
Cena: ok. 50 zł

IRWIN SZCZYPCE UNIWERSALNE 200mm VDE 1000V 10505874

Indeks handlowy: IRW10505874
Cena: ok. 90 złPomysł na prezent dla elektryka

Elektryk zawodowiec, hobbysta, jak i ten, który jest tzw. złotą rączką. Każdy z nich musi posiadać przy sobie wiele akcesoriów, narzędzi i specjalistycznych sprzętów. Dzięki nim możliwe jest wykonywanie złożonych zadań, sprawnie, komfortowo, ale i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Zatem jaki prezent dla elektryka warto wybrać? Szeroką ofertę narzędzi dla elektryków posiada sklep Emast.pl. Wśród proponowanych sprzętów są bruzdownice, detektory cyfrowe, ściągacze izolacji, zaciskarki, a także próbniki napięcia. Przydadzą się one zarówno profesjonaliście, jak i amatorowi czy hobbyście.

Prezent dla elektryka na urodziny

Urodziny to wyjątkowa okazja. Obchodzone raz w roku są świetnym pretekstem do tego, by bliskiemu sercu elektrykowi podarować coś szczególnego. Zamiast szukać wśród popularnych i często oklepanych podarunków, warto pomyśleć o sprzęcie lub narzędziach, dzięki którym wykonywanie prac elektrycznych będzie przyjemniejsze i łatwiejsze.

Elektryk prezent, który doceni to wszelkiego rodzaju zestawy kluczy nasadowych, śrubokrętów lub wkrętaków izolowanych. Bez nich bowiem nie obejdzie się układanie instalacji, przygotowywanie miejsca pod nią czy też wykonywanie rozmaitych napraw.

Prezent dla taty elektryka

Tata elektryk doceni zestaw wspomnianych kluczy czy śrubokrętów, które będą umieszczone w podręcznej walizce. Dzięki temu wszystko ma swoje miejsce, poszczególne klucze czy wkrętaki łatwo znaleźć, trudno zaś zgubić.

Ciekawą propozycją na prezent dla taty elektryka są młotowiertarki udarowe oraz wkrętarki akumulatorowe. Ułatwiają pracę, przyspieszają wykonywanie poszczególnych zadań i pozwalają na wykonywanie otworów nawet w bardzo twardych materiałach. Poza tym to sprzęty wielofunkcyjne, które przydadzą się nie tylko podczas prac związanych z instalacjami elektrycznymi.

Prezenty dla najbardziej wymagających

Co zrobić, jeśli bliski sercu miłośnik instalacji elektrycznych ma już na swoim koncie wyposażenie podstawowe, ale i specjalistyczne sprzęty czy narzędzia? Alternatywą dla takich podarunków jest wybór prezentu z kategorii produktów, które ułatwiają zachowanie porządku w narzędziach i akcesoriach. Mogą to być szafki narzędziowe czy mobilne wózki, a także walizki z zestawami konkretnych narzędzi.

Kategoria tego typu produktów dla elektryków jest na tyle szeroka, że znalezienie ciekawego i zarazem praktycznego podarunku nie powinno stanowić problemu.