Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Oczyszczacze / myjki parowe / parownice

Produkty 1-18 z 32

Strona

Produkty 1-18 z 32

Strona

Myjki parowe i inne urządzenia czyszczące na gorącą parę zupełnie zrewolucjonizują sprzątanie domu. Sprawią, że stanie znacznie łatwiejsze, szybsze, tańsze i bardziej ekologiczne. Zapoznaj się z ofertą myjek parowych w sklepie Emast.pl i przekonaj się, jak wiele zyskasz, kiedy w nie zainwestujesz.


Myjki parowe – na czym polega ich działanie?

Myjka parowa, mop parowy i inne podobne urządzenia działają na prostej zasadzie. Do zbiornika wlewa się odpowiednią ilość wody, która następnie jest ogrzewana do temperatury wrzenia, a para dozowana jest różne funkcjonalne dysze na czyszczoną powierzchnię.


Korzyści płynące z myjek parowych

Czyszczenie powierzchni za pomocą gorącej pary jest znacznie bardziej skuteczne i niesie ze sobą liczne korzyści. Jak to możliwe? Odpowiedzi jest kilka:

  • gorąca para zmiękcza nagromadzone na powierzchni zabrudzenia i rozbija je na drobniejsze cząstki, dzięki czemu usuwa je skuteczniej niż środki chemiczne;

  • brak konieczności używania środków chemicznych sprawia, że parownica jest urządzeniem, które pozwala sprzątać w sposób ekologiczny, jako że generuje wyłącznie parę wodną;

  • para generowana jest z niewielkiej ilości wody w stosunku do tego, co zużywa się w czasie mycia tradycyjnymi sposobami, co wiąże się nie tylko z ekologicznością tego rozwiązania, ale też z oszczędnościami.


Parownica Karcher – niezwykle funkcjonalne urządzenie

Jednym z najbardziej funkcjonalnych urządzeń w tej kategorii jest myjka parowa Karcher, której funkcjonalność wykracza poza czyszczenie powierzchni domowych. Generator pary jest wyposażony w wiele funkcjonalnych dyszy, które aplikują zróżnicowane strumienie pary, dostosowane pod kątem czyszczenia danej powierzchni. Są to zarówno szerokie dysze wyposażone w pady z mikrofibry, którymi można czyścić podłogi, płytki ceramiczne, panele (również ścienne) czy nawet meble. Mniejsze dysze zawierają szczoteczki do mechanicznego usuwania zabrudzeń, a najmniejsze przeznaczone są do czyszczenia szczelin i fug między kafelkami.

Istotną funkcją jest to, że parownica Karcher może posłużyć też jako generator pary dla żelazka parowego, które także znajduje się na wyposażeniu wybranego modelu. W naszej ofercie dostępne są również odkurzacz parowy i myjka do okien tego producenta.


Mop parowy do paneli

W naszej ofercie dostępne są także mopy parowe do paneli, czyli urządzenie przeznaczone stricte do czyszczenia podłóg gorącą parą. W naszej ofercie dostępne są mopy parowe do podłogi i odkurzacze parowe różnych producentów, spośród których możemy wymienić m.in. Karcher czy Black&Decker.