Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

TESA

Produkty 1-18 z 70

Strona
  1. TESA TAŚMA TWS10025
    Cena: 5,10 zł

Produkty 1-18 z 70

Strona

„Można ją znaleźć na całym świecie, ale mało kto ją widzi” – tak pisze o sobie marka Tesa, producent samoprzylepnych rozwiązań, m.in. taśm montażowych, które wykorzystuje się do montażu niezliczonej liczby urządzeń i innych sprzętów, które wykorzystujemy w swoim codziennym życiu. Sami nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak często mamy do czynienia z taśmami montażowymi Tesa oraz z tego, że pomimo powszechnej obecności najłatwiej jest je znaleźć w… ofercie sklepu Emast.pl. Przekonaj się o wartości taśm montażowych Tesa i zaopatrz swój zakład w wystarczającą ilość tego wytrzymałego elementu spajającego. Szeroki wybór taśm naprawczych i montażowych Tesa, a także innych produktów tej marki znajdziesz w ofercie sklepu Emast.pl.

Poznaj markę Tesa

Próbując poznać historię marki Tesa, trafimy na… nieudany wynalazek, jakim był bandaż samoprzylepny, który w 1890 roku wynalazł farmaceuta Paul Beiersdorf. Choć znakomicie trzymał się na skórze, to wykazywał działanie drażniące, dlatego pacjenci skarżyli się na to rozwiązanie. Dopiero sześć lat później dr Oscar Troplowitz, który przejął pracownię Beiersdorfa, wykorzystał właściwości samoprzylepne bandaża do stworzenia technicznej taśmy samoprzylepnej. Zapewne nie był świadomy tego, że obecnie marka Tesa będzie wiodącym światowym producentem taśm montażowych i innych samoprzylepnych produktów, które zrewolucjonizowały sposoby montażu.

Tesa – taśma na każdy problem

W sklepie Emast.pl dostępny jest szeroki asortyment taśm Tesa. Są to rozwiązania o bardzo szerokim zastosowaniu w przemyśle oraz amatorskich pracach montażowo-naprawczych. Zobacz, jakie taśmy Tesa znajdziesz w naszej ofercie i jakie zastosowanie znajdzie każda z nich.

Tesa – taśma naprawcza

Silna i wytrzymałą taśma naprawcza Tesa wzmocniona jest tkaniną z włókien z tworzywa PET lub bawełny o gęstości siatki 27. Sam klej natomiast wykonany jest z naturalnego kauczuku. Jest to taśma niezwykle odporna i elastyczna, przeznaczona do łączenia ze sobą wielu różnych, w tym nierównych powierzchni.

Taśma izolacyjna

Elastyczna taśma Tesa – klej montażowy, który się na niej znajduje, wykonany jest z naturalnego kauczuku i wykazuje dobrą przylepność do stali. Sama taśma natomiast gwarantuje wysoki stopień elastyczności.

Tesa – taśma antypoślizgowa

Jej powierzchnia zapobiega poślizgom, gwarantując bardzo dużą przyczepność. Stosuje się ją w celu podniesienia bezpieczeństwa przy krawędziach i na śliskich nawierzchniach.

Tesa – taśma montażowa powerbond

Najmocniejsza dwustronna taśma montażowa Tesa. Przeznaczona do utrzymywania ciężkich przedmiotów wewnątrz i na zewnątrz obiektów.

Specjalistyczne taśmy montażowe Tesa

Dzięki innowacyjny rozwiązaniom Tesa wiele przedmiotów możesz montować lub mocować z użyciem taśmy zamiast dotychczas znanymi sposobami. W naszej ofercie znajdują się taśmy montażowe Tesa do:

  • tapet,
  • płytek,
  • luster,
  • zastosowania zewnętrznego.

Taśmy signal

W ofercie sklepu Emast.pl dostępne są też taśmy w kolorach żółto-czarnym i czerwono-białym. Wykorzystuje się je do oznaczenia miejsc na terenie obiektu, w których należy zachować szczególną ostrożność.

Samoprzylepne elementy montażowe Tesa

Zapomnij o wbijaniu gwoździ w twardą ścianę lub wierceniu w betonie. Od teraz powiesisz ozdoby lub inne elementy aranżacji wnętrza w całkowicie bezinwazyjny sposób. Jakie akcesoria okażą się do ego niezbędne?

Tesa – śruba samoprzylepna

Element służący do mocowania ciężkich elementów, których waga sięga 5 kg. Gwarantuje dobrą przyczepność do tynków, cegieł, kamienia.

Gwóźdź samoprzylepny Tesa

Przeznaczone są montażu lekkich przedmiotów (do 1 kg) na powierzchniach gładkich lub fakturowanych.

Plastry montażowe Tesa

Plastry montażowe Tesa to zestawy uzupełniające do haczyków samoprzylepnych, mogą być używane również bez haczyka. Odpowiednie do montażu przedmiotów do wagi 1 kg.