Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

Szczypce / kombinerki / obcęgi

Produkty 1-18 z 219

Strona

Produkty 1-18 z 219

Strona

Bardzo ciężkim, a czasami wręcz niemożliwym zadaniem jest wykonanie niektórych czynności naprawczych (czy to w domu, czy w samochodzie), bez posiadania odpowiednich narzędzi. Nawet tak proste narzędzia, jak kombinerki, szczypce czy obcęgi, są niezbędne w każdym gospodarstwie domowym. Bez nich wiele prostych czynności staje się niemożliwych do wykonania. Nasza oferta została przygotowana w taki sposób, aby zawierała wszelkiego rodzaju szczypce, które ułatwią różne prace w domu, czy w garażu. Dobierając kombinerki do potrzeb, maksymalnie skrócisz czas każdej z czynności naprawczej.

 

Kiedy potrzebne są szczypce do ściągania izolacji i inne tym podobne narzędzia?

Tego rodzaju szczypce spełniają znakomicie swoją funkcję w warsztacie elektrycznym, czy nawet we własnym warsztacie domowym jako narzędzie używane w majsterkowaniu. Prócz nich warto posiadać też inne narzędzia, w tym różnego rodzaju szczypce, które sprawią, że praca stanie się znacznie mniej męcząca i czasochłonna. Jeśli chodzi o szczypce elektryczne, można wyróżnić konkretne ich rodzaje, które są niezbędne w różnych czynnościach. Łącząc przewody w gniazdach komputerowych, pomocne okazują się szczypce zaciskowe, czy szczypce do konektorów, a już niezastąpionymi są szczypce boczne oraz szczypce uniwersalne, dostępne w szerokiej gamie w naszej ofercie sprzedażowej.

 

Szczypce w hydraulice i mechanice samochodowej

Nasza oferta zawiera również specjalistyczne szczypce do rur, które pomogą podczas montażu instalacji wodnych. Wśród dostępnych produktów znajdziecie Państwo także szczypce do opasek zaciskowych, czy też szczypce do opasek rozprężnych tak wymaganych w hydraulice. Poza hydrauliką i elektryką, gdzie niezbędne są szczypce do kabli, wielką rolę grają szczypce w mechanice samochodowej. Można wyróżnić szczypce do pierścieni, szczypce do pierścieni segera, wewnętrznych i zewnętrznych, a także wszelkie inne szczypce rozporowe. Wszystkie one znajdują się w naszej ofercie. Każdy klient może dobrać dla siebie zarówno szczypce do opasek zaciskowych, jak też każdy inny ich rodzaj. Nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na ich długoletnią trwałość.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą narzędzi ręcznych. W naszym asortymencie posiadamy m.in. szczypce i kombinerkiskrzynki uciskoweskrzynki narzędziowepiły i brzeszczoty i wiele więcej.