FLO

Produkty 1-18 z 329

Strona
 1. FLO SIEWNIK 12L 89870
  FLO SIEWNIK 12L 89870
  Cena: 80,47 zł
 2. FLO DRUT OGRODOWY POWLEKANY 30m Z OBCINACZEM 88805
  FLO DRUT OGRODOWY POWLEKANY 30m Z OBCINACZEM 88805
  Cena promocyjna Cena: 2,90 zł Regular Price 3,52 zł

Produkty 1-18 z 329

Strona

Flo jest marką narzędzi i akcesoriów ogrodowych, która wraz z kilkoma innymi markami narzędzi i elektronarzędzi tworzy szerokie portfolio producenta Toya. Produkty Flo dostępne w ofercie sklepu Emast to między innymi ręczne narzędzia ogrodowe, elementy systemów nawadniających czy inne akcesoria do do pracy w ogrodzie.


Ogrodowe narzędzia Flo

Bardzo dużą część asortymentu marki Flo obejmują ręczne narzędzia ogrodowe, które pozwalają kompleksowo pielęgnować i uprawiać ogród. Oferta tej marki skierowana jest zarówno do osób, które swój ogród przeznaczają pod uprawy, jak również do miłośników roślin ozdobnych. Wśród produktów dostępny jest bardzo szeroki wybór zarówno podstawowych, jak i specjalistycznych narzędzi do ogrodu.

 • Narzędzia Flo do gleby – wśród nich dostępny jest szeroki wybór szpadli i łopat, a także mniejszych narzędzi, takich jak saperka Flo. Nie brakuje tu także wideł, grabi czy motyk. Flo oferuje również wytrzymałe świdry do gleby, które umożliwiają wykonywanie otworów pod uprawy lub ogrodową infrastrukturę.

 • Narzędzia Flo do pielęgnacji roślin – czyli coś, co powinno znaleźć się w komórce każdego ogrodnika. W portfolio marki Flod dostępne są między innymi sekatory i nożyce do żywopłotów, sekatory gąsienicowe, nożyce do trawy, a także kosy i sierpy.

 • Narzędzia do roślin uprawnych – w tej kategorii znajdziesz między innymi siewniki do trawy, zbieraki do owoców czy sadzarki do cebul. W odżywianiu i nawożeniu pomogą takie akcesoria, jak choćby ciśnieniowy opryskiwacz Flo.

 • Piły ręczne – w ofercie marki Flo dostępne są między innymi piły kabłąkowe czy proste piły ogrodnicze.


Akcesoria Flo do systemów zraszających

Żaden ogród nie będzie rodził dorodnych roślin ani prezentował się atrakcyjnie bez sprawnie działających systemów nawadniających, dlatego też w ofercie Flo dostępnych jest wiele elementów niezbędnych do prawidłowego działania tych systemów oraz poszerzających ich funkcjonalność. Akcesoria do nawadniania Flo obejmują między innymi:

 • funkcjonalne pistolety zraszające;

 • szybkozłącza, przyłącza, łączniki, dwójniki i trójniki;

 • ręczne pompy;

 • złączki mosiężne i aluminiowe;

 • wózki i stojaki z bębnami do węży ogrodowych.

Każda zraszacz Flo charakteryzuje się inną funkcjonalnością i różnymi możliwymi strumieniami wody, dlatego wyraźnie podnosi efektywność nawadniania ogrodu.


Pozostałe produkty Flo

W portfolio marki Flo znajdują się też niezbędne do pracy z glebą i roślinami rękawice ogrodowe. Porządek utrzymasz dzięki różnego rodzaju szczotkom i miotłom, a uchwyty balkonowe pomogą Ci udekorować balkony, tarasy i antresole.