Darmowa dostawa
od 599 zł ?Nie dotyczy wysyłek paletowych i dłużycowych
30 dni na zwrot ?Szybkie zwroty, bez podawania przyczyny
Program lojalnościowy ?Za każde wydane 1000 zł, klient otrzymuje rabat o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości min. 100 zł. Rabat przyznawany jest wyłącznie za zakup towarów nieprzecenionych.
Oryginalne narzędzia ?W ofercie wszystkie najpopularniejsze marki narzędziowe

MAGNUM

Produkty 1-18 z 38

Strona

Produkty 1-18 z 38

Strona

Firma Magnum dostarcza rozwiązania dla spawalnictwa, narzędzia pneumatyczne i akcesoria dla specjalistów. Jeżeli w Twojej codziennej pracy liczą się szybkość, dokładność, bezpieczeństwo, to koniecznie sprawdź nasz asortyment elektronarzędzi Magnum. Znajdziesz wśród nich głównie spawarki to użytku lekkiego i zaawansowanego, przeznaczone do cięcia metodą MMA czy TIG Lift. Spora część z nich umożliwia spawanie bez gazu.

Wyposaż się w narzędzia Magnum z oferty Emast.pl

W Emast znajdziesz nowoczesne wyposażenie warsztatowe, które od lat znajduje zastosowanie w działalności przemysłowej. Jednak ze względu na to, jak różnorodne  i wszechstronne są spawarki Magnum, każdy, kto szuka narzędzi wysokiej jakości, znajdzie je w naszym sklepie. W niektórych zestawach do spawarki dołączane są także przewody robocze czy uchwyty.

Spawarki Magnum – dlaczego warto?

Potrzebujesz nowej spawarki? Magnum to dostawca produktów, które są od lat cenione i polecane przez specjalistów z branży. W bogatym asortymencie marki są elektronarzędzia Magnum różniące się wyposażeniem oraz funkcjami. To oznacza, że każdy znajdzie urządzenie odpowiadające swoim indywidualnym potrzebom.

Zwróć uwagę zwłaszcza na to, jakie są parametry elektronarzędzi Magnum – sposób zasilania, zabezpieczenie, sprawność, napięcie spawania, prąd spawania oraz wiele innych. Porównaj kilka produktów, a jeśli nie wiesz, co wybrać, to skonsultuj się z naszymi doradcami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Magnum – spawarki w naszej ofercie

Przygotowaliśmy bogaty asortyment produktów Magnum. Spawarki to urządzenia cieszące się największym zainteresowaniem. Podzieliliśmy je na kilka kategorii, aby umożliwić Ci zakup takiego, które sprawdzi się najlepiej w Twoim zakładzie (naprawczym lub przemysłowym, gdzie panują trudne warunki). To dlatego znajdziesz u nas spawarki Magnum do kilku zastosowań – spawania stali niskowęglowej, niskostopowej (MAG), stali stopowych (MIG) oraz aluminium i jego stopów.

Oferujemy:

  • półautomaty spawalnicze,
  • spawarki inwertorowe Power VIP, Snake,
  • przecinarki plazmowe,
  • ostrzarki do wierteł,
  • wciągarki liniowe,
  • szlifierki stołowe,
  • prostowniki inwertorowe.

Każda spawarka inwertorowa Magnum czy jakakolwiek inna z naszej oferty jest w pełni oryginalna i nowa. Sprzedajemy ją w niskiej cenie, co pozwoli Ci zaoszczędzić podczas urządzania warsztatu, wyposażania go lub modernizowania. Jednocześnie oferujemy merytoryczne wsparcie podczas podejmowania decyzji i porównywania produktów. Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym Emast.