HONITON

Produkty 1-18 z 259

Strona

Produkty 1-18 z 259

Strona

Honiton to czeski producent narzędzi ręcznych, który podąża za nową technologią produkcji oraz jakością i wytrzymałością swoich produktów. Firma nieustannie rozbudowuje swoją ofertę o kolejne rodzaje narzędzi, dzięki czemu zdobywa uznanie klientów i poszerza liczbę zadowolonych użytkowników swoich narzędzi. Narzędzia Honiton gwarantują satysfakcję i komfort pracy. Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego Emast i skompletuj swój zestaw narzędzi Honiton.


Honiton – klucze do każdego rodzaju pracy

Klucze Honiton to stanowią największą część oferty tego producenta. W sklepie z narzędziami i elekronarzędziami Emast.pl dostępnych jest wiele rodzajów kluczy, jakie powinny znaleźć się w każdym warsztacie – zarówno profesjonalnym, jak i amatorskim czy hobbystycznym. W ofercie marki Honiton dostępne są klucze:

  • płaskie i płasko-oczkowe – czyli najpowszechniejsze klucze do wielu rodzajów prac naprawczych lub montażowych;

  • klucze nastawne – obowiązkowe wyposażenie hydraulików;

  • klucze imbusowe – coraz powszechniej stosowane klucze, przekrój w kształcie sześciokątu umieszcza się wewnątrz otworu na łbie śruby, co gwarantuje stabilność;

  • klucze z grzechotką – ułatwiają pracę dzięki mechanizmu, który pozwala nie zdejmować klucza z łba śruby w czasie dokręcania;

  • klucze nasadowe Honiton z wymiennymi nasadami – zmiana nasady na inny rodzaj lub rozmiar pozwoli ograniczyć liczbę narzędzi wykorzystywanych przy pracy.


Honiton – zestaw kluczy

Nawet w czasie najprostszych prac niekiedy trzeba wykorzystać różne rodzaje lub rozmiary kluczy, dlatego każdy warsztat powinien być wyposażony przede wszystkim w ten rodzaj narzędzi. Zestaw kluczy Honiton, który może składać się z różnych rodzajów tych narzędzi lub rozmiarów jednego rodzaju klucza, to najprostszy i najtańszy sposób wyposażenia swojego warsztatu w najbardziej niezbędne narzędzia.


Honiton – narzędzia niezbędne w warsztacie

Klucze nie są jedynym elementem oferty producenta Honiton – narzędzia, które dostępne są w ofercie tej marki to również między innymi szczypce, nożyce do cięcia blachy, wkrętaki czy młotki. Trudno wyobrazić sobie jakikolwiek warsztat bez tych narzędzi, dlatego też oferta producenta obejmuje także te przyrządy.

Zwrócić uwagę warto między innymi na wkrętaki Honiton – narzędzia te, podobnie jak klucze, dostępne są w zestawach, dzięki którym szybko wyposażysz swój warsztat w różne rodzaje i rozmiary tych narzędzi, niezbędnych przy w zasadzie każdej pracy.


Wymienny osprzęt

W ofercie marki Honiton dostępne są też wymienne nasady, piny czy końcówki imbusowe. Znajdują się w niej również przedłużki udarowe i przeguby.